Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Java, egy string szétszedése?

Java, egy string szétszedése?

Figyelt kérdés

Sziasztok, érettségire készülök és lenne egy kérdésem.

Van egy feladat [link]


beolvasom a stringet de, hogy ezzel kényelmesen tudjak dolgozni szét szeretném a stringnek az elemeit szedni hogy egy mátrixban eltárolhassam minden egyes elemét [15] [20].


Hogyan tudom ezt megoldani?

A válaszokat is segítséget előre is köszi! :)



2017. okt. 19. 14:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

[link]


Ha úgy gondoltad, hogy a stringet át alakítod char-okká és eltárolod egy array-ben akkor ez a megoldás.

2017. okt. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Azt lehet lehagytam, hogy már a string benne van egy egydimenziós tömbben, vagy akkor minden sort egyesével olvassak be?
2017. okt. 19. 15:02
 3/25 anonim ***** válasza:
A string már egy char array is, nem kell semmit trükközni vele.
2017. okt. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

#3

Nem értem mire gondolsz

2017. okt. 19. 18:22
 5/25 anonim ***** válasza:
Még én sem vagyok profi javában :) Nekem ez működött. Az arrayben szereplő elementeket is át tudod alakítani chartá. Próbálkozz, ha nem megy keress rá az interneten pár kulcsszóval.
2017. okt. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Ha van a foglatság tömböd és pl. foglatsag[0] = "ooxxxoxoxoxoxxxooxxx", akkor a foglatsag[0][0] az "o", nem kell szétszedned semmit.
2017. okt. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

"Ha van a foglatság tömböd és pl. foglatsag[0] = "ooxxxoxoxoxoxxxooxxx", akkor a foglatsag[0][0] az "o","

Majdnem, kivéve, hogy foglatsag[0][0] az 'o'.

2017. okt. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Egy egydimenzios tömböt hogy irathatnek ki matrix kent? What?
2017. okt. 19. 22:32
 9/25 A kérdező kommentje:
Ha matrixba be tudnam pakolni az lenne az álom de ezaz, hogy nem lehet mertugye pl egy ilyen "xoxoxoxoxooxxoo" egy stringnek számít mert nincs szóköz ezert szeretném szetkapni majd szokozolni es bepakolni egy matrixba
2017. okt. 19. 22:33
 10/25 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha kipróbálnád, amiket írtunk és nem csak feleslegesen ismételgetnéd magad?
2017. okt. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!