Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan csinálhatnék másodperce...

Hogyan csinálhatnék másodpercenként két screenshotot?

Figyelt kérdés

Leírom mit szeretnék, talán érthetőbb lesz.

Írtam egy kis mod-ot a GTA5-höz ami minden másodpercenként kétszer kiírtja egy fájlba az autó sebességét és pozícióját. Ezekhez az adatokhoz szeretnék csatolni screenshotokat.

Próbáltam fraps-el, azaz, hogy kódból nyomja az f10-et ami létrehozza a képeket. A gond ezzel, hogy valamiért nem tudta elég gyorsan menteni a képeket.

Tudtok valamilyen jobb megoldást?


2017. okt. 25. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

"Hogyan csinálhatnék másodpercenként két screenshotot?"


Programozottan.

2017. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen programnyelvben dolgozol?


Java-ra vannak beépített megoldások, amit a Robot osztály biztosít: [link]


C#-ra úgyszintén, csak itt a ScreenCapture osztály segíthet: [link]


C++ nyelven ugyanezt hosszabb és hardverközelibb lehet megoldani, de vannak hozzá kész libek: [link]


Remélem segítettem!

2017. okt. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

c++-ban kéne. Amint lesz időm kipróbálom amit küldtél.


Köszi,

2017. okt. 26. 19:33
 4/4 sharkxxx ***** válasza:

Mivel ebben az algoritmusban a harddisk művelet a leglassabb, ezért azt külőn thread-be kell tenni.

Az egyik thread-ben screenshotokat készítel, és elmented őket a RAM-ba, például egy FIFO container-be. A másik thread pedig a container-ben levő képeket elmenti fájlokba a harddisk-re.

2017. okt. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!