Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mi az oka, hogy az ilyen...

Mi az oka, hogy az ilyen sokoldalú, összetett appok UI téren ocsmányak?

Figyelt kérdés

OpenHAB, ImperiHome stb nagyon szuper okosotthon rendszerek. Tényleg hatalmas közösség van mögötte, kb mindent beköthetsz hozzá, ahogy nézem a Githubot és a fórumokat.

UX terén is rendben vannak appok.

Viszont a UI-t nézve valami borzalom:D Én értem, hogy nem lehet mindenki ehhez szeme. De nincs egy grafikus aki rendbe tenné ezeket? Én például ingyen is vállalnám, csak offline kiadványokban utazok, eddig maximum csak egyszerűbb weboldal tervekért feleltem. De biztos lenne olyan kolléga aki ölne ebbe munkát az esztétikum nevében!:D

Vagy mi áll emögött?



2017. okt. 29. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Nehez feladat, mert ha a "keret" jol nez ki, akkor ugy szep ha minden komponens illik hozza.

Ehhez pedig egyreszt az osszes beepitettet meg kell szepiteni, utana pedig jol dokumentalt, egyszeru modot kell adni az uj komponensek letrehozasahoz.

2017. okt. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

„utana pedig jol dokumentalt, egyszeru modot kell adni az uj komponensek letrehozasahoz.”


Abszolút egyet tudok érteni. Ez a legsarkalatosabb pontja a dolognak. Folyamatosan érkeznek az új eszközök és kategóriák.

2017. okt. 30. 00:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden ilyesminek a legacy kód az oka.

Az örök ellenség.

2017. okt. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!