Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ki kapta még meg az google...

Ki kapta még meg az google android ösztöndíjat a Udemytől?

Figyelt kérdés

Nem nagyzolásból raktam ki, mert igazából teljsen ingyenesen megtanulható minden enélkül is, csak így elvileg meg van a lehetőségem, hogy kapjak egy papírt, hogy végig csináltam.


Tavaly nem kaptam meg, most igen. Vannak mások is?



2017. okt. 30. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Nincsenek.

Te vagy a kiválasztott.

2017. okt. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Hódolunk neked NAGY VEZÉR! :)
2017. okt. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Taníts, mester!
2017. okt. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lol a válaszotokból is kederül, hogy nem nagy cucc, csak kíváncsi voltam, hogy van-e itt más is aki megkaptam vagy egyátalán jelentkezett-e ...
2017. okt. 30. 17:47
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Neménvótam
2017. okt. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Udemy-t nem ismerem, en az edx-en csinaltam regen hasonlo kurzust. Arrol nagyon jo velemenyem volt, annak ellenere hogy Magyarorszagon senki nem fogja ismerni.


Mit kellett csinalni amivel palyaztal? Szerintem ez igazan akkor lesz hasznos, ha vegzel a nanodegreevel:)

2017. okt. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Udacity egyébként.


Én megkaptam a haladó androidot. Megkapni nem nagy cucc. Én most jelentkeztem először. Igazából ha írsz egy értelmes motivációt és van tapasztalatod akkor bekerülsz. Én pl munka mellett kb max heti 10 órát tudok letolni, de ez sem volt baj nekik.

2017. okt. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!