Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Az alábbi feladatot C nyelven...

Az alábbi feladatot C nyelven kellene megírnom, de nem nagyon sikerült eddig megbírkóznom vele, ehhez kérnék segítséget?

Figyelt kérdés

Töltsön fel 1 és 100 közé eső véletlenszámokkal egy 10 elemű tömböt.

a) Rendezze a tömb elemeit növekvő sorrendbe a következő eljárás szerint: n elemből kiválasztja a legkisebbet, ez lesz a rendezett sorozat első eleme. Utána n-1 elemből választja ki a legkisebbet, ez lesz a rendezett sorozat második eleme, és így tovább.

b) A rendezett sorozaton implementálja a logaritmikus (intervallum felező) keresés algoritmusát.



#CodeBlocks #standard C
2017. nov. 3. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Kezdd el írni (szerintem) és majd segítenek.

Tömb deklarálása, feltöltése, logaritmikus keresés algoritmusa mind-mind fent vannak a neten, mivel C nagyon elterjedt eeltételezem C nyelven is, de "szövegesen leírva is".

Minimum kivlasztás tétele, minimum rendezés is fent van.

2017. nov. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sharkxxx ***** válasza:
2017. nov. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Második kommentelő: nagyon nagyon szépen köszi, amint lesz rá alkalmam, ki is próbálom, de biztosan hibátlanul fog működni.

Első kommentelő: Sajna most hétvégén nem vagyok otthon, így olyan eszköz közelében sem, amiben nornálisan meg tudnék írni egy ilyet, ráadásul a háttértudásom sem a legjobb, és hétfőn már zárthelyi :/ de azért köszi neked is, hogy az elméleti részét megírtad :)

2017. nov. 3. 22:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha biztosan tudnám, én is segítenék, de csak Pascal-ban tudnám megírni, azzal meg nem sokra mennél. :-(

#1 voltam.

2017. nov. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kettes válaszoló benézted a rendező függvényt.

[link]

2017. nov. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentelőnek is ezer hálám!
2017. nov. 4. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!