Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C#-ban kaptam egy feladatot,...

C#-ban kaptam egy feladatot, hogy válasszak ki egy fájl-t (1. gomb), utána hogy hova mentse (2. gomb), majd egy 3. gomb által mentse le az adott helyre, de a mentés az nem sikerül. Hogyan kellene megoldani?

Figyelt kérdés

kódom:

[link]



2017. nov. 16. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert azt még nem írtad meg.
2017. nov. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
File.Copy()
2017. nov. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 tabaki ***** válasza:
Mit mondjak, meglep, hogy nálad a mentésen kívül már minden flottul megy ebben a programban.
2017. nov. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A file.copy-val próbálkoztam csak lokálisak a változók, emiatt nem tudtam megadni,hogy mit és hova.
2017. nov. 17. 11:31
 5/9 tabaki ***** válasza:
Ha neked már ilyen részproblémáid adódnak, akkor mi az a kis törmelékkupac, amit belinkeltél? Hol van a programod?
2017. nov. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"A file.copy-val próbálkoztam csak lokálisak a változók, emiatt nem tudtam megadni,hogy mit és hova."

Hát ennek nem sok köze van a kérdéshez.

2017. nov. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A File.Copy-val is csak azért próbálkozott, mert mi mondtuk neki.
2017. nov. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tabaki ***** válasza:

@#7:

„...mert mi mondtuk neki.”


Tényleg ez legyen a legkisebb gond, miért ne építhetne az ötleteinkre? De hogy a bánatban „próbálta”?

A linkelt kódban nincsenek semmiféle gombok, a nemlétező gomboknak nincsenek tulajdonságai, nincsenek eseményekhez rendelve, és nincsenek berakva a formra, amely egyébként nemcsak üres, de a program nem is hozza létre (ami nem nagy csoda, mivel nincs main() metódusa, ahol esetleg megtenné). Egy-két esemény kering az éterben; Ez így, ahogy van, kizárt, hogy leforduljon, ehhez képest higgyem el, hogy Kérdező bármit is kipróbált benne...


Egyébként meg van egy olyan sejtésem, hogy a using... soroknak legalább a fele fölösleges, nem egészen világos, hogy milyen alapon kerültek oda.

2017. nov. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Működik ez a program, ez app nem consoleos verzió, be vannak téve a gombok, csak azt nem tudom belinkelni,hogy néz ki design formában.
2017. nov. 18. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!