Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Üdv, érdekelne a programozás....

Szilver69 kérdése:

Üdv, érdekelne a programozás. Mivel kezdjem?

Figyelt kérdés

Viszonlyag normál felhasználói tapasztalatokkal rendelkezve, ha úgy döntenék, hogy szeretnék programozóként dolgozni milyen tanfolyamokon kellene részt vennem OKJ keretek közt? Vagy volna más megoldás ahonnan elsajátíthatnám, úgy hogy munkát is kapjak...


Leheetőleg értelmes válaszokat, köszi :) Akár képzésre mutató linkek is jöhetnke :)


Üdv.



2017. nov. 22. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

Amit OKJ-n megtanulsz, azt megtanulhatod te magad is az Internetről meg gyakorlással, és nem kell akár egy millió forintot is kifizetned.

Egyetemen főleg elméletet tanítanak. Viszont használhatod egy-két gépterem gépeit.

Nem számítanak a papírok, csak az, hogy mit tudsz, és milyen tapasztalataid vannak. A munkatapasztalat és az angoltudás többet ér, mint bármely OKJ vagy diploma.

Gyakorolj otthon! Java, C++, C# a nagy hármas.

2017. nov. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%

"ha úgy döntenék, hogy szeretnék programozóként dolgozni milyen tanfolyamokon kellene részt vennem OKJ keretek közt?"


Semmilyenen.

OKJ-s "programozókat" nem keres a kutya sem.

2017. nov. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
...pedig én is most készülök beiratkozni egy OKJ-s programozó tanfolyamra. (Érettségi után vagyok.)Úgy hallottam jól meg lehet élni ezzel a szakmával. Nem?
2017. nov. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!