Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Visual Studio 2017 miért nem...

Visual Studio 2017 miért nem végzi el a programot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eléggé új vagyok ebben a témában, mivel még csak szeptembertől tanulok programozást. A suliban a Visual Studio 2015-öt használjuk, de mivel azt nem tudtam letölteni, maradtam a 2017-nél. A C++ nyelvet használjuk.

A problémám az, hogy mikor el akarom indítani a megírt programot, akkor azt írja ki a gép, hogy a rendszer nem találja a megadott fájlt.

Sokszor ellenőriztem és csináltam új projektet, hátha a legelején rontottam el valamit, de elméletileg minden stimmel. Az új projekteket mindíg beállítottam a startprojektnek, mert már előfordult, hogy ha nem teszem, akkor nem azt a programot végzi el.

Valami ötlet, hogy mit rontottam el?

Illetve az is érdekel, hogy angolról hogy tudnám átállítani németre a Visual Studiot. Ha lehetséges.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

15/L



2017. nov. 23. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:

"azt írja ki a gép, hogy a rendszer nem találja a megadott fájlt"

Nehogy leírd, hogy melyiket!

2017. nov. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
C++ és VS? hehe :D
2017. nov. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy PrintScreen a hibaüzenetről esetleg egy forráskód sokat segíthetne a probléma feltárásában. Egyébként ne akard németre át állítani az IDE nyelvét. Jó az úgy angolul is.
2017. nov. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ezen a linken megtaláljátok a hibaüzenetről a képet:

[link]

Egyébként azért szerettem volna megváltoztatni a nyelvet, mivel Ausztriában élek, ezért németül használjuk a Visual Studiot. Mivel még eléggé kezdő vagyok, ezért könnyebb lenne németül, de ha nincs rá lehetőség akkor megbírkózok így is vele! :)

2017. nov. 23. 20:32
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyébként lehet, hogy van hiba benne, de csak probálgatok, illetve gyakorolni próbálok. :D
2017. nov. 23. 20:35
 6/10 anonim ***** válasza:

És ott van a fájl?


Egyébként valószínűleg a fordítód nincsen jól beállítva. Javaslom, hogy nézesd meg a tanároddal.

2017. nov. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6

-Ha rákeresek megtalálja. Szoval akkor elméletileg igen, meg van.

2017. nov. 23. 21:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Es az uenetben leirt utvonalon talalja meg? Ha rakattintasz a fajlra el tudod inditani?
2017. nov. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget, sikerült megoldanom. Gondolom a programot írtam rosszul, mert kipróbáltam egy másikkal és működött. :D
2017. nov. 25. 11:31
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem csoda hogy nem találta, hisz hibás a kód, nem fordul le - kiemeltem a hiba helyét, illetve a hibaüzenetet:

[link]

{if else (....)

helyett

else if (...) {


Mellesleg egy jótanács: a getch() nincs benne a szabványban - a GCC fordító nyafog is érte - helyette ott a getchar() - bár ott mindenképp Entert kell ütni.


Egyébként ha nem vagyok indiszkrét: ez milyen iskola, ahol 15 éveseket C-vel - ez nem C++! - nyaggatnak? Németország?

2017. nov. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!