Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » PHP távmunkában ennyiért jó?

PHP távmunkában ennyiért jó?

Figyelt kérdés

2 év tapasztalattal rendelkezem (OOP PHP 5,7 továbbá mySQL MariaDB,PHPUnit,jQuery,Git,valamint Ubuntuval is ismerkedem szerver konfigurálás szempontjából)


Kaptam egy ajánlatot,miszerint egy vidéki cégnél dolgoznék távmunkában Budapestről nettó 130 ezerért. Havonta 1x - 2x le kellene menni hozzájuk adminisztráció miatt. (Természetesen az utat fizetnék,meg a szállást is,ha úgy alakul)


Végiggondoltam,és végül nem fogadtam el.


Próbáltak meggyőzni,hogy emelkedne a fizetés,meg hogy sokat lehetne náluk tanulni.


Még így sem győztek meg.

Szerintetek rosszul döntöttem,hogy nem fogadtam el?



2017. nov. 29. 21:14
1 2
 1/14 anonim válasza:
Ha 8 órában végzendő a munka, akkor 130 ezer nettó tényleg nagyon kevésnek tűnik, bár nem vagyok programozó. Próbálj meg külföldre dolgozni, ilyen tudással gondolom nem lesz nehéz találni valamit, ami sokkal jobban fizet.
2017. nov. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nevetségesen kevés.
2017. nov. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
6 órára volt megbeszélve a 130 nettó,de mondták,hogy nincs értelme a 6 órának távmunkában,mert úgyis én osztanám be az időmet.
2017. nov. 29. 21:39
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden attól függ, hogy mennyi munka van vele. Ha napi 1-2 órában elvégzed, akkor tök jó. Szerintem egy hónap próbaidővel nem veszítenél semmit, max munkatapasztalatot szereznél.
2017. nov. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Elég sok lenne vele,meg ők több évre keresnek embert,ki is tértek rá,hogy ha 1 hónap múlva elmennék próbaidő alatt,nem örülnének neki.
2017. nov. 29. 22:00
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Bekaphatják.

A próbaidőnek ez a lényege, hogy mindkét fél bármikor, indoklás nélkül felmondhatja.

2017. nov. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kevésnek kevés, sőt ....
2017. nov. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hat órában? Az heti 30. Nemhogy nevetséges fizetést adnak, de még egy olyan papírt sem adhatnak, amivel igazolod, hogy van főállásod (heti 36 óra), hogy pl. egy mellékállású vállalkozóit kiválthass.


Inkább az a kérdés, hogy eddig egyáltalán nem kerestél munkát, csak ez így szembejött, vagy kerestél, és valami miatt sehol nem kellettél. Mert az első esetben keress még, találsz ennél jobbat.

2017. nov. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Természetesen néztem mást is. Ide a volt főnököm ajánlott be,és csábító volt az otthonról való dolgozás.
2017. nov. 30. 08:35
 10/14 anonim ***** válasza:

Nézd... én rendszergazdaként, illetve mellékesen havi 1-2 kisebb szoftver vagy weboldal elkészítése erejéig programozóként vagyok most foglalkoztatva, havi 155 nettóért. És a hasonló munkakörben dolgozó ismerőseim közül én keresek a legrosszabban.

Programozóként a 130 az arcpirítóan kevés. Jellemzően webszerkesztő sufnicégeknél szokott ennyi lenni a fizu. Oké, hogy 6 óra, meg egy plusz kényelmet ad a távmunka, de ki tudja, hogy amit ők 6 órának gondolnak, az valójában mennyi?

Egyébként meg senkinek semmi köze hozzá, hogy Te hogyan döntöttél. Te tudod, hogy mik az elvárásaid, nehogy még ezek után magyarázkodni kelljen.

2017. nov. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!