Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy lehet activity független...

Hogy lehet activity független háttér alkalmazást csinálni?

Figyelt kérdés

Elnézést lehet, hogy nagyon alap dolgot kérdezek de nem találtam róla nagyon semmit.

Szóval a kérdést bővebben kifejteném.

Android-ra írogatok egy alkalmazást és az érdekelne, hogy mibe kell azt a kódot írni ami mindig fut és nem az activity-n fut hanem az activity alatt.

Tehát ha elváltok egy activity-ről akkor nem áll meg az a kód amit megírtam hanem az mindig fut ha megvan nyitva az alkalmazás.

És most nem a háttér szolgáltatásra gondolok ami akkor is fut ha az alkalmazás nem aktív mert mindenhol csak erre találtam rá és ezért is kérdezem itt hátha tudja valaki más.

Elnézést, hogyha valami értelmetlen dolgot írtam elég későn írom már meg ezt a kérdést.

Szóljatok ha valamit nem értettek a kérdésemben és reggel kipihent fejjel leírom ismét.


Válaszokat előre is köszönöm! :D



2017. dec. 1. 02:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre szerintem nincsen kulon modszer. Az onCreate esemenyre elinditod a background service-t, az onDestroy-ra pedig bezarod.


Vagy ezen hogy nezne ki?:

[link]

2017. dec. 1. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen.
2017. dec. 1. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy az activity-n meghívódik az onDestroy ha nyomok rá egy finish-t.
2017. dec. 2. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!