Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tudok egy div-ben egy...

Hogyan tudok egy div-ben egy másik div-et mozgatni javascripttel?

Figyelt kérdés
Hogy lehet megoldani, hogy folyamatosan megállás nélkül mozogjon a belső div, anélkül, hogy elhagyná a külső területét?

2017. dec. 2. 13:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
#10 Mert láthatóan fingod sincs róla. Egy lineáris CSS animációval simán meg lehet csinálni, hogy folyamatosan jobbra-balra mozogjon.
2017. dec. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
#11 a szemednek igen, de a valóságban ez csak végtelen nagy felbontás mellett valósítható meg.
2017. dec. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
... És ez ki a jó francot érdekel? Evidens, hogy nem lesz TÉNYLEG folytonos, hülyeség egyáltalán feltételezni ilyesmit.... Téged msot szalajtottak valami matekszakról, vagy mi a szösz?
2017. dec. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#13 Evidens, nyilvánvaló hogy csak szőrszálhasogattam, azt nem értettem csak, hogy miért mondasz olyat, amiről te is tudod, hogy nem igaz amíg pixelekből áll a monitor, és órajellel működik a processzor.
2017. dec. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Azért, mert rajtad kívül senkit nem érdekel hogy 'jajj hát amíg pixelekből áll a monitor addig nem lesz folytonos". Meg sem fordul az ember fejében, hogy ilyen fontoskodó baromsággal traktálja a másikat. Rajtad kívül mindenki tökéletesen érti, mit jelent az, hogy a div folyamatosan mozog.
2017. dec. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Semmit. Kikapcsolod a számítógépet, és elmész homokozni. Új vagyok, de az ilyen szőrszálhasogatókat én se kedvelem. Ment a negatív természetesen, feltétlezhetően tőled is nekem.
2018. aug. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#16 Tehát a másik személy elkezedett azon pörögni, hogy a mozgás sohasem lesz foyltonos, mert pixelek, meg órajel, és ezért én vagyok a szőrszálhasogató. Értem :D
2018. aug. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A másik személy az. Nem néztem, hogy ki írta, igazából már nem is érdekel :D
2018. aug. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!