Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Valaki segítene Windows...

Valaki segítene Windows Visual Studio Console Application programozásban?

Figyelt kérdés

Egy jegykiadó automatát kell programoznom, de sajnos nekiállni sem tudok.

Akitől élőben tudnék segítséget kérni, csak pár nap múlva lesz elérhető.

A tanárunk nagyon rossz, neten ezer felé keresgettem, de valahogy nem áll össze ez a dolog, mármint maga a programozás.

Vagyis szerintem inkább azzal van a baj, hogy magát a kódnyelvet, a parancsokat nem tudom - ehhez esetleg valami "gyűjtemény" van?



2017. dec. 4. 01:39
 1/5 A kérdező kommentje:

Windows Form Application-ban kell segítség.

Áhh, ennyit értek hozzá, hogy még ezt is félrenéztem.

2017. dec. 4. 01:54
 2/5 anonim ***** válasza:
Megfelelő összegért szívesen. 4000 Ft/óra a korrepetálási díj.
2017. dec. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, kb én is ennyiért korrepetálok.
2017. dec. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
google-> C# windows forms tutorial
2017. dec. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tabaki ***** válasza:

„szerintem inkább azzal van a baj, hogy magát a kódnyelvet, a parancsokat nem tudom”


No igen, az baj.

A Visual Studioban használhatsz vagy hatféle programnyelvet, és mindegyiknél édesmindegy, hogy pont azzal megtámogatva, vagy csak Jegyzettömbben pötyögöd be, és parancssorból fordítod. Hogy a féltucatból melyikben programtok, az lett volna a a minimális információ, amit érdemes lett volna közölnöd. A tanárotok tényleg nem lehet a helyzet magaslatán, ha a félév végéig ezt az ismeretet még mindig nem sikerült átadnia. Vagy csak nem követitek teljes figyelemmel a magyarázatait?

Az eddigi hasonlóan tájékozott kérdezők érdeklődései alapján esélyes, hogy talán a C# nyelvről van szó, és igen, ezerszámra találsz ezzel foglalkozó oldalakat. Az elinduláshoz legalábbis keress rá, mert azt aligha várhatod, hogy a nyelv ábécéjét itt magyarázza el neked valaki.

[link]

Az, hogy „valahogy nem áll össze ez a dolog, mármint maga a programozás”, semmit nem jelent. Ha már a szokásos eljárás -- az eddig megírt kódod bemutatása, hogy lássuk, hol akadtál el -- sem megy, legalább egy pszeudokódot közölhettél volna, vagy részletesen elmesélhetted volna, hogy mit tudna az általad kigondolt program, de te egy nyomorult ceruzavázlatot se linkeltél be arról, hogy mit szeretnél. Hát bocs, de az eddigi tétlenséged alapján egyáltalán nem segítségkérésnek néz ki, inkább olyan, mintha mással akarnád megíratni a programodat.

2017. dec. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!