Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Tudnátok ötletet adni program...

Tudnátok ötletet adni program készítéshez?

Figyelt kérdés
Suliba kell csinálni egy programot vizsgára és semmi ötletem nincs hozzá. Valami egyszerű kis programban gondolkozom de semmi, nagyon hálás lennék ha adnátok pár ötletet, tippet. Előre is köszönöm. :)
2017. dec. 17. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen program kéne? Terminálos? Használsz valamilyen frameworköt, ha igyen milyet? Milyen nyelven? Neked mit jelent az,hogy egyszerű?

(Az 1 hónapja programozónak és mondjuk 3. éves egyetemistának teljesen mást jelent az egyszerű :D A "suli" meg jelenthet középiskolát és egyetemet is)


Légyszíves pontosítsd a kérdésedet :D.

2017. dec. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az 5let az nyelvfüggetlen.


Ha használhatsz (és tudsz használni) valamilyen grafikus könyvtárat akkor nézz be apple/google store-ba és lekoppinthatsz egy egyszerűbb 2D játékot.


Vagy egyszerű még a PONG és a SNAKE ami eszembe jut.


Terminálos program esetén morze kódoló/dekódoló (morze dekódoló fa az közepesen bonyolult), valamilyen szöveges szerepjáték ahol döntéseket hozhatsz, harcolhatsz stb.

2017. dec. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
C# tanuljuk szoval abba kellene megirni, nekem csak az szamit hogy konnyen megirhato egyszeru program legyen amivel nincs annyira sok szenvedes es megis mukodo legyen az egesz
2017. dec. 17. 17:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem válaszd ki a legnehezebb matekfeladatod, aminek a kiszámítása kézzel sok időbe telik és csináltasd meg azt programmal. Egyetemen bejött és mérhetetlen sok munkától kíméltem meg magam egyes tárgyakból.
2017. dec. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!