Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Lehet PHP-ben élő kvíz alkalma...

Lehet PHP-ben élő kvíz alkalmazást írni, vagy inkább más szerver oldali nyelvet ajánlanátok hozzá?

Figyelt kérdés

2017. dec. 18. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2017. dec. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha élő kvízen azt érted, hogy van egy kvízmester, aki kérdéseket, majd az arra adható válaszokat adja fel, amire a bejelentkezett versenyzők válaszolhatnak egy időhatáron belül; akkor igen, kivitelezhető.


Alternatívaként sok minden szóba jöhet:

* nodeJS Spring keretrendszerrel

* Python Django vagy Flask keretrendszerrel

* Java Spring keretrendszerrel

* ASP.NET

* Ruby on Rails

satöbbi...

2017. dec. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen ezt értem élő kvíz alatt.
2017. dec. 18. 13:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, teljes értékű programnyelv. A nyelvek között sok minden alapján lehet választani, de ha nincs saját szervered, és nem értesz a szerverüzemeltetéshez, akkor fel kell tenni valamilyen ingyenes vagy fizetős webhelyre, és akkor nagyon hamar rá fogsz jönni, hogy még mindig nagyjából a PHP meg a PHP között lehet választani. Ha kikötöd a fent felsorolt nyelvek valamelyikét, akkor pillanatok alatt be fog szűkülni a választék néhány szolgáltatóra, amikkel meg más probléma lesz. Én is akartam Pythont fizetős(!) webhelyen, aztán a többi szempont mérlegelése után fel kellett adnom.
2017. dec. 19. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!