Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ismertek olyan telefonos...

Ismertek olyan telefonos applikációt, ami fent van Google Play-en és 100%, hogy egy web view-ben megjelenített webes alkalmazás?

Figyelt kérdés

[link]


Ez alapján az osztályozás alapján kérdezem. Hybrid telefonos appra tudok példát (a gmail alkalmazásra), natívot mindenki ismer kismilliót. Viszont olyat egyet sem tudok, ami 100%, hogy csak egy webview, ami átirányít egy url-re.


Ha tud valaki ilyen appokat, amik fent is vannak Google Playen és lehetőleg ismertek is, akkor hálás lennék, ha írnátok párat. :)



2017. dec. 28. 17:06
 1/5 A kérdező kommentje:

Na jó, kicsit jobban átolvasva a cikket, a hibrid az amit leírtam, a webviewes megoldás. A sima webapp egyáltalán nem lesz fent storeban, mert nem lehet belőle apk-t csinálni.

Szóval valószínűleg tárgytalan a kérdés.

2017. dec. 28. 17:26
 2/5 anonim ***** válasza:

Talán a kaloriabazis.hu ilyen.

Nekem legalábbis eléggé gyanús, hogyha nincs net, akkor csak kiírja, hogy nem tudja betölteni az XY url-t.

2017. dec. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez biztosan ilyen, köszönöm!
2017. dec. 28. 19:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez az általam írt játék 100% webview: [link]


Ér letölteni :D

2017. dec. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fodrászra várva nyomkodtam :D
2017. dec. 29. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!