Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Jó ez a könyv? El akarok...

Jó ez a könyv? El akarok kezdeni programozást tanulni.

Figyelt kérdés

El akarok kezdeni programozást tanulni,és a Pascallal kezdeni,ez a könyv jó erre?

[link]


2010. jún. 3. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:

itt minden levan irva:

[link]

[link]

[link]

2010. jún. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hülyeség Pascallal foglalkozni manapság, max a programozás alapevleinek elsajátítására jó, Webprogramozásra HTML és PHP mindenképp, egyébre C++ (C-t magában már nem érdemes tanulni) esetleg C#
2010. jún. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

pascalt ne kezd el, OOP nélkül már szarra sem mész.


ahogy előttem mondták, C++, vagy C#.

2010. jún. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mi az az OOP?
2010. jún. 3. 19:16
 5/7 anonim ***** válasza:

OOP=objective oriented programing =objektív orientált programozás - bővebben Wikipedia.:D

Azt mondják az okosok,hogy a Phyton az a nyelv amivel érdemes kezdeni, de valóban a C szintakszisú nyelvek a legelterjedtebbek.

Én azt gondolom, hogy könyvből nagyon jónak kell lenned, hogy megtanulj programozni, de azért sok sikert!

Nekem 2 évig tanították 1 év Pascal 1 év C++ 3-4 hónap OOP ezek eredményeképp a programozási kéességeim nagyon gyengék,persze én nem is nagyon tudok erre ráálni.

Azonban neked sok-sok sikert!

2010. jún. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egy hétköznapi szoftverfejlesztőnek kezdésként nemkell phyton..
2010. jún. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én Pascal al kezdtem és már olyan progikat gyártok hogy az elképesztő. Ha kezdő vagy a paschalt ajánlom
2010. okt. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!