Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Az mit jelent, hogy "Microsoft...

Az mit jelent, hogy "Microsoft. ACE. OLEDB.12. 0" szolgáltató nincs bejegyezve a helyi gépen? Microsoft Visual Studio 2017 Community, Visual C# adatbázis elérésnél írja ki, mikor már fut a program.

Figyelt kérdés
2018. jan. 26. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Gugli: "microsoft ace oledb 12.0 provider is not registered on the local machine"

Pl.

"Because the provider hasn't been registered on the machine on which the application is running. The ACE provider is not installed on Windows operating systems by default. You have to install it."

+ [link]

2018. jan. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ÉN is valami ilyesmire gondoltam, csak nekem van Visual Studió 2010 Professional és annál nincs ilyen probléma. (Ugyanannál az adatbázisnál)
2018. jan. 27. 18:23
 3/4 A kérdező kommentje:
Tehát a 2010-es professional is megvan. Vagy abban alap beépített "modulként", vagy "kiegészítőként" benne van ez? :/
2018. jan. 27. 18:24
 4/4 A kérdező kommentje:
Hiába telepítettem akkor sem megy. :( De nem értem, mivel a test connection jó volt.
2018. jan. 27. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!