Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » -PHP- segítség! (? )

-PHP- segítség! (? )

Figyelt kérdés

Szóval letöltöttem egy fórumot tele van hibával az egész egy párat meg oldottam de már kifogtak rajtam ezek :


mysql_fetch_array()

mysql_num_rows()

mysql_query()


ezek a hibás adatok, de ezek helyett mit írjak be ?


azthiszem php 5.6 van


kérlek gyorsan :)



2018. jan. 27. 17:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Namost két opciód van. Vagy összeszeded magad, és leírod NORMÁLISAN a problémádat, amire válaszolni is lehet, vagy felismered, hogy te ehhez nem értesz, és elengeded a témát.
2018. jan. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

pastebin(pont)com/CbRWd1w0


itt van az index.php


a probléma az hogy nem indul az oldal megfelelően és ezek benne a hibk (amiket leírtam)



a hiba üzenetek : Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in C:\xampp\htdocs\forum\index.php:212 Stack trace: #0 {main} thrown in C:\xampp\htdocs\forum\index.php on line 212


-


Notice: Undefined index: username in C:\xampp\htdocs\forum\index.php on line 81

2018. jan. 27. 18:23
 3/19 anonim ***** válasza:
Akkor az "azthiszem php 5.6 van" helyett nézd meg, mi a PHP verziója, és hit helyett a tényeket írd be utánanézés alapján.
2018. jan. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
értettem
2018. jan. 27. 18:34
 5/19 A kérdező kommentje:

PHP Version 7.2.0


elnézést

2018. jan. 27. 18:50
 6/19 anonim ***** válasza:
a mysql_* utasítások már egy ideje elavultnak számítanak, és a Php 7 óta teljesen el lettek távolítva a nyelvből. A mysql hívások helyett mysqli a használatos most már.
2018. jan. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Aham értem.. de ha mysqli-t irok akkor meg ...2paramaters... hiba van
2018. jan. 27. 20:23
 8/19 anonim ***** válasza:
Konkrétan, pls. Pontosan melyik hívásnál dob errort, pontosan hogyan hívtad meg, pontosan mi az error üzenet. Amit küldtél kód, abban egy darab mysql hívás nincs ami 2 paramétert kérne...
2018. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Warning: mysqli_query() expects at least 2 parameters, 1 given in C:\xampp\htdocs\forum\index.php on line 212


Warning: mysqli_num_rows() expects parameter 1 to be mysqli_result, null given in C:\xampp\htdocs\forum\index.php on line 213


Warning: mysqli_fetch_array() expects parameter 1 to be mysqli_result, null given in C:\xampp\htdocs\forum\index.php on line 214


ezek a hiba üzenetek


és itt a kód:


https://pastebin(pont)com/N9fR1fm4


bocs de a linket nemengedi csak így

2018. jan. 27. 20:58
 10/19 anonim ***** válasza:
Ugye vágod, hogy ez így nem fog menni?
2018. jan. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!