Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy lehetne a leggyorsabban...

Hogy lehetne a leggyorsabban feleleveníteni a programozási tudásomat?

Figyelt kérdés

Pár évig hobbi szinten programoztam C-ben,nagyon élveztem szimuláltam tv műsorokat mindenféle kártyajátékot akasztófát írtam rengeteg minden ilyen egyszerűbb dolgot.Élveztem hogy töröm a fejem a megoldásom,aztán egyszer csak beugrik.Úgy 2 éve egyáltalán nem programoztam,mert akkor végeztem a középsulival és dolgozom,újra lett párom és alig vagyok itthon.Viszont mostanában nagyon kedvet érzek hozzá újra,viszont nézegetem a régebbi kódjaimat és hát wtf?:S.Olyan szinten elfelejtettem a C-t hogy egy összeadásos programhoz is puskáznom kéne sztem.



Mi a legjobb módszer feleleveníteni egy nyelvet?olvasgassam a régi kódjaimat,vagy kezdjem újra egyszerűbb programokkal?


2018. jan. 28. 16:03
 1/2 anonim válasza:
Szerintem az egyszerűbb program újrakezdése többet segít, de amúgy nem találtál ilyen internetes tanfolyamot rá? Elvileg programozás alapjaihoz van egy csomó, csak gondolom nyilván nem magyarul.
2018. jan. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kezdj egyszerűbb programokkal, de gyorsabban haladj, mintha alapoktól kezdenél!
2018. jan. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!