Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Raspberry PI 3, Windows 10...

Gyufi kérdése:

Raspberry PI 3, Windows 10 IoT Core-al hibát ír ki. (Részletesebben lent) Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nemrég vettem egy Raspberry PI 3-at, és Windows 10 IoT Core-t telepítettem rá. Amint megpróbáltam Visual Studio-ban írni rá egy programot, mindig hibát ír ki:



Error DEP6720: Failed to deploy package 'Native Debugger' (EB22551A-7F66-465F-B53F-E5ABA0C0574E). DEP6951: Access denied to path on the device: 'C:\Data\Users\DefaultAccount\AppData\Local\DevelopmentFiles\VSRemoteTools\arm\msvcp140.dll'. App2


Ezt a hibát már fordítás közben is kiírja, viszont miután lefordítja, kiírja hogy hibát talált a kódban, akarom-e folytatni. Miután az igenre nyomok, ezt a hibát írja ki:


The project "App2" needs to be deployed before it can be started.

Verify the project is selected to be deployed in the Solution Configoration Manager, or deploy it explicitly by clicking one of the Deploy command in the Build menu.


Tudnátok segíteni abban, hogy mit kéne csinálnom?



2018. febr. 17. 01:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, első körben meg kéne tanulnod angolul.

Az már megoldaná minden fentebb sorolt problémádat.

2018. febr. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Eloszor nezd meg, hogy csak a forditas (build) lefut-e hibatlanul.


A deploy a telepites a celeszkozre, nem resze a forditasnak. Viszont a futtatashoz nyilvan szukseges.


A hibara rakeresve irnak Visual Studio ujrainditasrol, TrustedHosts beallitasokrol, serult SD kartyarol, es SDK ujratelepitesrol is. Ezeket sorban leellenorizheted, megprobalhatod.

2018. febr. 17. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!