Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egyetem mellet lehet heti 2...

Egyetem mellet lehet heti 2 napos programozói diákmunkát vállalni?

Figyelt kérdés

Gondolom lehetséges, de nem tűnik túl jó üzletnek a munkáltatónak, hogy egy kezdő egyetemistát fel vesz, aki csak heti 2 napot dolgozik.


Ti, mint már dolgozó programozók, mit gondoltok róla? A ti cégetek csinál ilyeneket?



2018. febr. 20. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Ha BME VIK-re jársz az első 4 félévben nem lesz rá időd. Nem tudsz dolgozni az egyetem mellett az 1-4 félévben.
2018. febr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én (is) oda járok, és engem nyárra érdekelne ugyanez.
2018. febr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
BME-VIK-es tapasztalatból kiindulva igaza van az elsőnek.. hacsak nem vagy MSc-s, vagy nem a BSc utolsó feléveit taposod, akkor sajnos nincs sok értelme...
2018. febr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, valóban nem jó üzlet a munkáltatónak. Mi próbáltunk ilyesmit, de összességében többe került nekünk, mint amennyi haszna volt.
2018. febr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!