Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Valaki segíteni a programozás...

Valaki segíteni a programozás házimban?

Figyelt kérdés

Sziasztok holnapra kéne az első 2 feladat , papíron kell majd beadnom.

Ha valaki lenne olyan jófej és segítene azt nagyon megköszönném , nagyon kéne az a jobb jegy.


[link]



2018. márc. 20. 16:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Aha és mennyit fizetsz érte?
2018. márc. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért az vicces, hogy még arra is lusta vagy, hogy legépeld ide a feladat szövegét, vagy rányomj egy szövegfelismerőt és úgy másold ide. Milyen nyelven kell megcsinálni? Azt sem írtad.
2018. márc. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Írd le addig amíg tudod, és esetleg kijavítanak. Ha más csinálja meg az nem a te tudásod lesz. Ha pedig nem tudod megcsinálni akkor mire kapnál jobb jegyet? Azt se gondold hogy ha más megcsinálja akkor te majd tudni fogod. Én hónapokon át másoltam lelkesen a matek házit ami mindig kész volt és mindig hibátlan volt, mégis bukásra álltam mert nem tanultam semmit. A tanár sem hülye, látja hogy mit tudsz és mit nem. Ha megkérdezi hogy mit és miért úgy csináltál, mint mondanál rá? Semmit, mert nem tudod. Akkor ne is várj a semmire jobb jegyet.
2018. márc. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
majd jön sharxxx kollega oszt megcsinálja neked :D
2018. márc. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ja igen azt elfelejtettem írni hogy c#-ba kéne az első feladat.
2018. márc. 20. 16:47
 6/17 anonim ***** válasza:
Az első feladat főleg c#-ban 7 sor össz vissz, nehogy már nem tudsz 7 sort leírni
2018. márc. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%
Érettségi előtt áll a srác, de egy 9. osztályos feladatot nem tud megoldani, kérdem én, az ilyen miért választja ezt a szakot?
2018. márc. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Jó lesz neked az a rosszabb jegy is.
2018. márc. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

10.-es vagyok. Azért nem tudok semmit mert az eddigi programozás tanárunkkal nem csináltunk semmit, konkrétan beültünk a terembe és mindenki azzal tölthette ki a rendelkezésre álló 45 percet amivel akarta. Ezt a tanárt azonban időközben elbocsátották (érthető okokból).A mai nap folyamán kaptunk egy rendes tanárt aki ezt a lapot nyomta a kezünkbe hogy holnapra legyen kész.


Szerintem én teljesen normálisan tettem fel a kérdést abban reménykedve hogy valaki aki megfelelő tudással és idővel rendelkezik és van is hozzá kedve az kisegít míg meg nem szerzem a megfelelő tudást. Ehelyett szánakozó és kötekedő válaszokat kaptam...

Ha valaki úgy érzi szívesen segítene nekem annak szeretettel várom a válaszát , ha te nem ilyen vagy semmi gond egyszerű csak menj tovább nem kell belerugni a földön fekvő emberbe.

2018. márc. 20. 18:22
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
Amennyiben ez valami szintfelmérő dolog, mindenkinek saját érdeke hogy ne verje át a tanárt a hamis tudásával. Nehogy azt higgye hogy ti így vágjátok az anyagot, és ő folytathatja a leadást vagy számonkérést azon a szinten, amit lehet az osztály 90%-a fel sem fog. De biztos én gondolom túl.
2018. márc. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!