Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Rapidfire-t hogy kell makrózni...

Rapidfire-t hogy kell makrózni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Helló. Nagyon zöld fülű vagyok e téren,légyszi szájba rágósan.Szóval 1 rapidfire-t szeretnék a tűz gombra. Aszt hittem h csak annyi h a makrózásnál bal oldali kockába a piros gomb megnyomása után csak nyomkodom a tűz gombot és rögzítem de nem rak be semmit.A szoftver felajánl 3x-5x-ös stb kattintást,de nincs nagy változás,max annyi h a sniper 3 sec alatt lő 1 golyót magától,és még ott vannak a különböző érték határok is. Előre is köszönöm a segítséget.:) [link] [link]

2018. ápr. 19. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ilyesmi az összes játékban tilos.
2018. ápr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ennek ellenére annyian használják h nem lehet nélküle érvényesülni lásd pl:Tom clancy's the division,és a rapidfire-el csak kis miska leszek mert használnak ennél durvább beépülőket pl: CronusMAX PLUS-al ha ismered."Pár gombnyomással elérhetővé válnak olyan funkciók, mint a rapidfire, jitter, quickscope, akimbo, drop shot, fast reload, auto breath stb", És! legálisan meg lehet vásárolni.(

[link] ) De nekem csak 1 rapidfire kell h a víz tetején éppen el evickéljek.Szóval tud valaki segíteni? köszönöm. :))

2018. ápr. 19. 15:48
 3/3 CspCsj ***** válasza:

Nem tudsz egérgombokat makrózni:

[link]

"How do I assign mouse buttons (Left/Middle/Right and so on) to macros?

The mouse buttons cannot be assigned to Macros."


Szóval használj másik programot, pl. AutoHotkey.

[link]

[link]

2018. máj. 28. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!