Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Pontos időpontban kattintó...

Ragua kérdése:

Pontos időpontban kattintó program? (részletek lentebb)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy egy nagyon egyszerű kis programra lenne szükségem.

A programnak annyit kellene csak tudnia, hogy beállitom neki a pontos időt ezredmásodperc pontosan, és akkor kattint egyet (pl: 15:22:11:252 óra:perc:másodperc:ezredmásodperc).

Itt biztos van olyan ember, aki ért a programozáshoz, és azt szeretném kérni, hogy valaki tudna nekem csinálni egy ilyen kis egyszerű programocskát? :)



2018. ápr. 20. 03:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Ebay/vatera licitelésre kellene?

Vannak erre már kész, megírt, jóval okosabb programok is.

Önmagában a pontos kattintás amúgy sem elegendő semmire sem.

2018. ápr. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem arra kellene.

Ha nem muszáj nem mondanám el hogy pontosan mire kell, viszont a programnak tényleg csak azt kellene tudnia, hogy az ezredmásodpercben megadott időben kattintson egyet a bal gombbal.

Ha meg lehet ezt adni .bat fájlban is, nekem az is jó, csak ehhez egyáltalán nem értek. Nézegettem interneten is, de ott csak másodpercig lehet beállítani, az meg nekem kevés. Számomra szükséges lenne, hogy az ezredmásodpercet is be lehessen állítani.


Nem tudom hogy ezt mennyire nehéz lenne megvalósítani, sajnos nem értek hozzá.... :(

2018. ápr. 20. 08:53
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem túlzottan, egy 10esért el tudom vállalni.
2018. ápr. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de nem szeretnék fizetni érte, szerintem annyira nem bonyolult.

De ha fizetnem kellene azért, hogy legyen egy ilyen programom, akkor már komolyabb programozókhoz fordulnék, és nem itt kérnék. :)



(ui: Te mennyit fizetnél nekem, hogy megmutathasd mennyire értesz a programozáshoz?

Na látod. :) )

2018. ápr. 20. 14:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Aha, ok.
2018. ápr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Amúgy ezt most nem kötekedésképp írom, de ez az oldal tudtommal arra szolgál, hogy másokat segíthessük nem?

Segítséget is kértem, nem kaptam. Érthető, nem mindenki tud programozni. Ugyanakkor munkát nem ajánlottam, hanem te ajánlottad magad, hogy dolgozhass. Ha nem veszem figyelembe azt, hogy ez az oldal szabályzatával ellent mond, akkor is még ott lenne egy olyan aprócska gond, hogy hiteles számlával nem hiszem hogy el tudnál látni, amivel az éves adóbevallásban ezt a jövedelmet el lehetne látni. Vagy esetleg tudnál erről számlát is kiállítani? :)


(A szabályzat ide tartozó része: "(o) kérdésben vagy válaszban reklámot közzétenni, üzletszerű kereskedelmi tevékenységet folytatni."

Ha szolgáltatást kínálsz, az már üzletnek számít, mivel bevételed származik belőle, amiről el kell számolnod felé is /egy számlával/, meg az adóbevallásodban is /egyéb jövedelem címen/. )


És ezek után szerintem joggal kérdezhetném, hogy ha értelmes választ nem tudsz hozzászólni, akkor miért kommentelsz? :(

2018. ápr. 20. 15:22
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ok.
2018. ápr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na ez szép,nem mondom, hogy csicsás lesz,de használható lesz.

A világban már semmi nincs ingyen,de neked megcsinálom ->privát.

2018. ápr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!