Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Érdemes elkezdenem webfejleszt...

Érdemes elkezdenem webfejlesztést tanulni, hogy munkát találjak vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet, hogy a jelenlegi munkámnál a fejlesztés sokkal jobban fizet. Tanultam már HTML-CSS-t, JQueryt, PHP-t, Pythont és JAVA-t, C-t teljesen alapszinten, ahogy az egyetemen oktatják. Ezekből a HTML és CSS haladó szint lett.


Végül nem lettem fejlesztő, de egyre több ember fejlesztőt keres és az átképzésemen gondolkodom.


Jelenleg dolgozom más területen. Munkahely mellett mennyi idő lehet egy munkaképes szintre fejlődni, amivel már felvesznek kezdő pozíciókra? Érdemes egyáltalán foglalkoznom vele?



2018. máj. 31. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:

attól függ mit szeretnél


frontend vagy backend

azokból is konkrétan milyen technológiák


érdemes tanulni, mert tényleg elég keresett, piacképes terület

én főállásban webfejlesztőként dolgozom

olyan szint amivel már eltudsz kezdeni dolgozni az pár hónap intenzívebb tanulás alatt összeszedhető, de lehet már most megvan a tudásod, ha tanultad

2018. máj. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"teljesen alapszinten, ahogy az egyetemen oktatják"


Ezek szerint mérnökinformatia vagy proginfós szakra jártál és az informatikán belül másra szakosodtál? Vagy csak a s ..dből húzod ki ezeket az információkat?


Írd le pontosan mivel foglalkozol.


Pl.: Egy mérnöki hátterű embernek akinek van affinitása a számítógép kezeléséhez lehet 5x gyorsabban tanul mint egy kommunikációs szakos.

2018. máj. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
HTMLből neked mi a haladó szint?
2018. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Html és CSS segítségével nulláról készítettem már néhány statikus honlapot.

Igen, infó egyetemet végeztem,de mással kezdtem el foglalkozni. A 24 óra alatt könyveket szinte az összes tárgyból végigcsináltam.

2018. jún. 2. 02:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Gazdaságinformatikus, ménökinformatikus és programtervező informatikus van. 3 teljesen különböző dolog.


Hát a webfejlesztésben nagyobb szerepet játszik a technológia ismeret mint a programozási tudás. Van a fentebb leírt 3 közül egy diplomád, szóval elvileg a legalapabb pozíciókat megpályázhatod és nagy esélyel be is kerülsz ha megfelelsz az álláshírdetésben elvártaknak.

2018. jún. 2. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!