Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Miért van az, hogy amikor az...

Miért van az, hogy amikor az eclipse konzoljába beírok egy új programot, akkor az előzőt futtatja le?

Figyelt kérdés
2018. aug. 19. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1000+1 egy oka lehet. A legvalószínűbb egyszerre több projected van megnyitva és emiatt.De lehet sima osztályt hoztál létre main args nélkül etcetc. Jobb click a projectre és run as application.


Amúgy meg nem az eclipse konzoljába írod be a programot , de ezt csak mellékesen jegyzem meg .

2018. aug. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Eclipse konzoljába?
2018. aug. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ok, na, bocs, még zöldfülű vagyok. Szóval nem a konzolba, hanem "a nagy fehér térbe" :)
2018. aug. 19. 11:52
 4/11 A kérdező kommentje:

Szóval ezt a Barry Burd híres könyvéből másoltam ki:


import static java.lang.System.out;

public class Bankszámla {

String név;

String cím;

double egyenleg;


public void megjelenít() {

out.print(név);

out.print("(");

out.print(cím);

out.print(" számláján");

out.print(egyenleg);

out.print("$ van.");

}

}


és amikor lefuttatom, az előző progi eredménye jelenik meg.

2018. aug. 19. 12:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezen nincs mit futtatni.
2018. aug. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

hujujujujujujj ez egy osztály.... beletenyerelsz úgy az oop-be hogy még alapokkal sem vagy tisztában :D az kemény. Amúgy ez nem fog működni még ha példányosítod sem gyanítom egy nullpointerrel elszáll mint a huzat . Bár hiába magyarázom miért úgy sem értenéd :D A javaba a main argsos metódussal rendelkező osztály szolgál a belépési pontnak. Nos itt nincs sehol tehát ide soha se fog belépni. Ha egy projecten belül van írd bele a mainnel rendelkező java osztályba.


Bankszámla bankszamla = new Bankszámla();

bankszamla.megjelenít();


ne lepődj meg ha el fog hasalni :) NULL-os stringet akar kiíratni ami 10000000% elhasal. Az ékezetes osztály nevek és metódus nevek kegyetlen nagy nagy hülyeségek bár ezt még lehet lenyeli soha nem probáltam.

2018. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6-os, köszönöm, hogy válaszoltál, nagyra értékelem. Ha egy kicsit kevésbé alázol meg, az is jól esett volna, de így is nagyon kedves tőled, hogy segítettél.
2018. aug. 19. 13:14
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha ilyen osztályt ír a könyv kezdésnek amúgy csak dobd ki a kukába, bár gyanítom inkább "in medias res" belecsaptál a lecsóba és nem igazán olvastál el mindent ami ehhez szükséges lenne. Ez egy sz*r osztály amúgy több szempontból is és sérti az OOP alapelveket, fieldjeid publikusak, gány metódus (de tényleg mi ez a kiiíratás ?:D ), static import System.out-ra (rly sysout majd ctrl+space és ki is van íratva a fullq név nem kell ennek static import).


Méltán híres volt lehetett 99-2000 környékén........

2018. aug. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nem megalázni akartalak , sőt mint utolsó kommentbe élesen kritizáltam a könyvet , ha ténylegesen ilyen példa van benne anélkül , hogy OOP elveket oktatna . Arról nem is beszélve, hogy ez a kiíratás még formatter nélkül is egy sorba megoldható.


System.out.println(név + " " + cím + " számlájának egyenlege: " + egyenlege + " $");

2018. aug. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mint mondtam, jó fej vagy.
2018. aug. 19. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!