Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Melyik budapesti oktatokozpont...

Melyik budapesti oktatokozpontot valasszam ha Front End Developer kepzesen szeretnek reszt venni? Akinek van szemelyes tapasztalata kerem ossza meg velem.

Figyelt kérdés
Termeszetesen tudom a pro es kontra velemenyeket az ilyen tanfolyamokkal kapcsolatban, szoval csak a kerdesre kernek reakciokat.

2018. szept. 5. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Udemyn fognék egy masszív képzést és csinálsz valami portfóliót (olcsóbb és saját ütemben haladhatsz ha gyors lassítasz ha lassú gyorsítasz bármikor visszanézheted fórumon kérdezhetsz). Front End viszonylagosan könnyebben elsajátítható. Az hogy meg angolul van nem lehet kifogás vagy ha igen akkor sajnos itt az ideje elkezdeni tanulni.
2018. szept. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom valaszod. Igen, online megoldas is erdekel. A Udemyn-nek mekkora a prestizse? HTML-ben es CSS-ben mar otthonosan mozgok. A javascriptet nem reg kezdtem el. A tudasomat szeretnem tagitani es kezzel foghatova tenni. Gondolom jobb ha van rola papir is.

Igaz mar egy apro applikaciot/crawlert onszorgalombol osszeraktam, ami kiindulo referencia munkanak is megfelelhet: HTML, CSS, Ruby/Sinatra es egy kis jquery is van benne.

Az angollal nincs gond :)

2018. szept. 7. 22:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Az Udemys papír kb ugyanannyit ér mint egy bootcamp lényegében nem akkreditált (hivatalosan nem elismert). De az informatikai közegen belül jobb helyeken a teljesítményed alapján és nem a végzettséged alapján ítélnek meg. Az interjúztató ebből úgyis csak annyit lát ez az illető tesz az önfejlesztésért.


Legyen portfóliód változatos weboldalakról végén úgy is az dönt mi az amit tudsz virítani. Esetleg belekérdeznek a kódodba ott helybe íratnak veled egyet ránts össze ilyet olyat. Vagy csak szimplán a logikádat tesztelik és hiába vagy frontend adatstruktúrákkal és algoritmusokkal azért képbe kell lenned.


Ne kezdj bele sok dologba. Tartsd szűken nézzél állásokat. Bár backendes vagyok a körülöttem lévő projekteken amiket használunk a HTML5 és CSS alap. Ezen felül Angular,React (Angularból nem az AngularJS hanem Angular 2/4 most ebbe nem megyek bele mi a különbség) és még tucatnyi más framework. Ezekből válasz egyet és az alap JS tudás mellé tanuld meg. Egy jó HTML5 és CSS alaptudás. Mellette ismersz mondjuk egy frontendes frameworkot mint például Bootstrap(mivel gondolom junior leszel nem egyből te leszel a dizájn mestere :D ). Mellé JS meg mondjuk egy React ismeret. Egy jó induló tudás ami rajtad múlik mennyire tudod magad vele eladni.


[link]


aztán egy ilyen


[link]


keress kupon kódot vagy várd meg az akciót hetente van vagy lehet kezdő akció is van és akkor 10-12 euróért megveheted. De ha ezeket ledarálod és érted egész jó szintnek mondható.

2018. szept. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszi a reszletes leirast es a tanacsokat is.Az ido-meg- nem szorit van idom szerencsere.

Bootsrap sem ismeretlen szamomra, mar epitettem belole egy honlapot.

A portoliora alatt mit ertesz pontosan? Mukodo oldalak legyenek domain cimmel vagy csak keszitsek oldalakat, de ne elesitsem oket a neten?


Egy kerdesem meg van: Pontosan mit csinal egy front end developer?Mondjuk adott egy kesz web oldal akkor a hatterben folyton azon dolgoznak, hogy egyre jobb letisztultabb legyen?

2018. szept. 8. 18:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Hú hát állásfüggő . De Frontend ugye a kliens felőli dolgok amiket ő lát. UI , UX , Weblap elkészítése , de a Javascript fejlesztők is ide számítanak bár aki backendet fejleszt JS-be annak a kezét... :D De lehet sokféle dolgot csinálni.


Nem muszáj elég egy github repo bár ha valamire való frontendes vagy egyet deployolhatsz simán :) 4-5k körül már kapsz tárhelyet domainnel egy évre az nem egy nagy kiadás :) és azt osztod meg önéletrajzodba légy kreatív ;)

2018. szept. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!