Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Adott egy Java program, több...

Adott egy Java program, több classal és egy Interface-el. A benne lévő adatok lelehet hívni a classokhoz?

Figyelt kérdés
Adott egy Java program, több classal és egy Interface-el. Az megoldható, hogy ami az Interfaceben szerepel adat (kor, név, leírás stb. ), azt ne kelljen minden classhoz külön lehívni, hanem az interfaceből közvetlenül getterel vagy valami más módszerrel?

2018. szept. 6. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:

adat az interfaceben ? fieldek nincsenek az interfaceben (talán konstansok lehetnek de még életemben nem használtam). Egyszerűen nem érteni mit akarni pici kínai nem beszél nyelved.


Hagyd a bullshitelős dumát. És mond el mit akarsz. Nekem ez leginkább egy abstract/ős osztályra hajaz mintsem egy interfészre.

2018. szept. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg értelmesen leírni amit szeretnél, könnyebb lesz neked is, nekünk is.
2018. szept. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

tudod mi célt szolgálnak az interfacek?


ahogy sejtem neked inkább absztrakt osztályra lesz szükséged

2018. szept. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!