Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Saját ötleteimet megtervezem...

Saját ötleteimet megtervezem és jól kivitelezem, viszont munkahelyi feladatok nem igazán mennek. Vihetem valaha így valamire programozóként?

Figyelt kérdés

Másfél éve vágtam bele komolyabban a programozásba, végül webes fejlesztés felé orientálódtam, .NET keretrendszerben, frontend backend egyaránt. Pár hónapja sikeresen el is helyezkedtem.


Számtalan könyvet olvastam már, folyamatosan képzem magam, 2-3 saját kisebb alkalmazást készítettem/dolgozom rajtuk (és nem spagetti kódból állnak, rengeteget elmélkedem hogy minél jobb kialakítása legyen). Rendkívül érdekel mindennek a miértje, a C#-on kívül az IL Assembly nyelv, JIT compiler, CLR, architektúrák és tervezési minták, és még sorolhatnám. Viszont ha munkahelyi feladatról van szó, nem feltétlenül értem, hogy mit hogyan kellene csinálni, főleg ha kicsit bonyolult az üzleti logika, vagy ha már valaki elkezdett valamin dolgozni, nehezen tudok bekapcsolódni, könnyen elbizonytalanítanak, ha van is ötletem. Kicsit kiábrándító, hogy ennyi beleölt munka után úgy érzem, hogy nem igazán megy úgy a dolog, ahogy szeretném.


2018. szept. 18. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Saját kódot írni és az "iparban" dolgozni teljesen más. A nagyobb rendszerek átlátása, a csapatban dolgozás, és az ilyen szintű szoftverfejlesztés is igényel egyfajta készséget. És ez folyamatosan fejlődni fog, csak legyél türelmes és kitartó. Én ugyan ezeken megyek át jelenleg.
2018. szept. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!