Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet at konvertalni...

Hogyan lehet at konvertalni serato playlistet recordboxa?

Figyelt kérdés
amiket ossze vagtam zeneket a seratoval (cue) azokat szeretnem hasznalni a recordboxnal van valakinek otlete ? vagy esetleg egy hozza erto djvel illetve programozoval beszelnek.

2018. okt. 13. 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Programozóval biztos nem.
2018. okt. 13. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1: Hát szerintem DJ nem fog neki olyan programot írni ami átkonvertál egy formátumot egy másikra.


Úgyhogy inkább mégiscsak programozóra lenne szükség, de ingyen nem fog ilyen programot írni senki még ha ismeri is a formátumokat. Bár én nem tudom mennyire bonyolultak, de ez elég nagy meló is lehet.


Az ideális az lenne, ha létezne már ilyen program amit pár 10 dolcsiért megvehet.

2018. okt. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a kedves kérdező mondjuk csinálna mind Seratoban, mind rekordboxban egy-egy cue-listet ugyanarról a felvételről és ezt megosztaná (pastebin, hastebin, ghostbin,...) velünk (feltételezem ezek valamilyen szöveges állományok) talán tudnánk segíteni
2018. okt. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!