Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Tudnátok ajánlani mysql,...

Tudnátok ajánlani mysql, php-n alapuló template-et?

Figyelt kérdés

A kérdésem igazából összetettebb.


Csinálnom kell egy olyan weboldalt, ahol authentikáció és user jogosultság kezelés mellett, különböző típusú mezőkbe beírott értékeket bevisznek emberek. Ez az egész egy mysql-ben eltárolódik és onnan tetszőlegesen lekérdezhető akár más rendszerek által...

Az egyik szempontom, hogy ne teljesen elölről kelljen leprogramozni mindent, mert arra most nincs időm, se tudásom.

Nem kell szépnek lennie, csak funkcionálisan stabilan működjön. Amiket tudnia kell, textbox, rich text box, képfeltöltés, pdf generálás, rádiógomb, check box.

Egy olyan jól használható sablonra van szükségem, amit viszonylag kevés programozási idővel lehet testre szabni, hogy az célnak megfeleljen.


Találtam egy Zoho creator megoldást, ami tök jó. Viszont adatvédelmi okból nem szeretném ezt használni.

Valami klasszik apache-ra feldobható rendszer kellene.


Továbbá nem vagyok programozó mágus. Kérlek benneteket, ajánljatok valami szuper összekattingatós megoldást, ha van ilyen. Nekem akár WP bővítmény is megfelel, ami ingyenes és nem csak iratkozz fel hírlevére jó...



2018. okt. 31. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Volt már.
2018. nov. 1. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bootstrap + valamelyik mvc framework (codeigniter, yii, laravel) gyorsan ossze lehet pakolni
2018. nov. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ezt láttad-e már, de ezt pont erre találták ki:

[link]

2018. nov. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!