Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A Windows 10-nél mikor belépsz...

A Windows 10-nél mikor belépsz egy játékba, kihoz oldalt egy üzenetet. Ezt milyen programban lehetne megvalósítani?

Figyelt kérdés
C# / C++ / C <--- programnyelv, oké. Viszont milyen programban? :D
2018. nov. 2. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen fejlesztő környezetben, pl Visual Studio... vagy notepad...
2018. nov. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1, notepad-be hogyan? :D Ezt is lehet VBScript alapon?
2018. nov. 2. 19:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Pont ahogy VS-ben, csak nincs intellisense... Szóval jóval nehezebb...

Ahogy írtad, C#/C++/C, ezeket írhatod notepad-ben is ha mazohista vagy... de én valami IDE-t ajánlanék inkább.

2018. nov. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az előző válaszok helyesek, azonban szerintem a kérdező alapjaiban van elveszve (legalábbis nekem úgy tűnik).


Tray notificationt szeretnél? Azt így tudod létrehozni:


videó:

https://www.youtube.com/watch?v=-6bvqwVYwMY


leírás:

[link]


kulcsszavak:

[link]

2018. nov. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3 hehe😂

#4 nem trayt, az könnyen megvan. Tudod a windows 10-nel van ez a nyakatekert értesítés blokkja (hogyha pl vírust érzékel (mert miért ne tenné) akkor az ugrik be oldalról, kicsúszik és ott lesz a jobb alsó sarokban található értesítési sávban.) Ahogy nezelodtem neten, valamo Toast Notification-nak nevezik, találtam is PS1, hozzá vbs/bat fájlt amit el is tudtam indítani, viszont nem működött megfelelően (elindult de nem csinált semmit).

2018. nov. 3. 05:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!