Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Otthonról végezhető programozó...

Otthonról végezhető programozó állás mennyire gyakori?

Figyelt kérdés
2018. nov. 20. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:

kb mind végezhető otthonról az más kérdés, hogy a munkáltató is engedi e


én szoktam otthonról dolgozni, de inkább a fusikat tolom otthonról

elég gyakran jött szembe webfejlesztés meló, de lepasszoltam nem kellett

most mást tolok mellékesért

2018. nov. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2018. nov. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itthon nem túl gyakori, mert még mindig nem szeretik a munkáltatók, ha nem tudják közvetlen ellenőrizni a dolgozót.

Pedig ha időre kész a kód és jó, akkor még spórol is, ha nem az irodában ül a coder.

2018. nov. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok munkaadó nem szereti, mert a programozás csapatmunka és ez nehezíti a kommunikációt, illetve nem bíznak eléggé a fejlesztőben. De lehetnek adatbiztonsági okai is. Az már jellemzőbb, hogy heti 1-2 napot csinálhatsz otthonról. Vagy dolgozz freelancerként.
2018. nov. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az igazság az, hogy bár elméletileg mindent el lehetne végezni otthon még sem az igazi. Jó akkor amikor megvan a feladat, minden tiszta és "csak" csinálni kell. De probléma, kérdés, komolyabb tisztázandó dolog felnerülése esetén semmi nem veri a személyes kommunikációt. Bármennyire is tölti mindenki online a fél életét.

Arról nem is beszélve, hogy olyan emberekkel könnyű együtt dolgozni, akikkel jóban vagyunk, személyes kapcsolatok pedig a munka közbeni mellékes csit-cset-ből alakulnak, ami sokkal kevésbé jellemző, ha valaki messze van.

2018. nov. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!