Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programozók! Éreztétek már...

Programozók! Éreztétek már úgy hogy érdekelne titeket más dolog is? De már nincs rá se időtök se energiátok hogy kitanuljátok?

Figyelt kérdés

Maradhatunk szakmán belül is, pl. tegyük fel hogy hardvereket programozol, és érdekel a 3D. De tudod hogy 2-3 évet rá kéne álldoznod hogy egy közepes szintet elérj benne, és mindennap kéne gyakorolnod, de 30 évesen már úgy érzed ez nem menne?


Vagy szakmán kívül: érdekel az autószerelés és szívesen kitanulnád, de a programozást sem akarnád feladni, viszont a kettő elsősorban idő hiányában nem megy.


Akinek a hobbija és munkája is egyben a programozás, tud-e egyáltalán más hobbit találni magának?


2018. nov. 24. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze

Én dolgozok 6-14-ig, 14:30-19:00-ig esti iskolába járok. 20:00-10:00-ig pihi, háztartás. Utána amire futja programozok. De emellett tételeket dolgozom ki, és még utazok is hétvégén

Szerintem az embernek arra van ideje, amire akarja. A többi szimplán emberi lustaság.

2018. nov. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20:22-ig pihi. Előző vagyok.
2018. nov. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva inkább arról van szó, hogy más nem fizetne ennyit.
2018. nov. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!