Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen programot ajánlotok?

Milyen programot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Programozni szeretnék elkezdeni! Tudom, hogy egy programozási nyelvet meg kell tanulni, viszont mielőtt elkezdem, az lenne a kérdésem, melyik nyelv és melyik programot használjam? Játék és mi egy más programozása, androidos applikáció készítésre kellene. NEM alap gagyi internetes programot keresek. Olyasmi kéne amivel ha random google play-rol keresek valami app-ot azt meg lehet csinálni

2018. dec. 26. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:

"NEM alap gagyi internetes programot keresek" - akkor most meg fogsz lepődni, mert a programozás az nem más mint szöveges parancsok egymás utáni felsorolása megfelelő feltételek szerint egy puritán, üres szövegszerkesztőben. Ez viszont gagyinak és alapnak fog kinézni, mivel semmi csilli-villi és látványos dolog nincs bennük, legfeljebb majd az eredmény amit összehozol benne.


Csak mutatom, hogy így néz ki például, amit te itt elvből elutasítasz:

[link]

2018. dec. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hali. Én olyanra gondoltam amit te kuldtel. a gagyi alatt olyanra gondolok, ahol nem szövegesen kell írnod, hanem konkretan van 10 parancs es azokat vállogathatod. Amit küldtél az mi? és azzal miket lehet készíteni? :)
2018. dec. 26. 20:15
 3/10 anonim ***** válasza:

Azért ezt hosszú évekig tanulják, nem hipp-hopp megy. Szakma szüli a szakmát alapon ráadásul, annyira szerteágazó, hogy masszív alapok nélkül elvérzel.

Az alapok meg sima szövegszerkesztőnél indulnak. [link]

2018. dec. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Neked nem sok fogalmad van arról, hogy ebben a szegmensben mi az, hogy "gagyi".
2018. dec. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ahelyett, hogy a "gagyi" szót elemezitek, én várom a választ :) Milyen programot tudok használni ami Androidoson ki lehet próbálni
2018. dec. 26. 20:23
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha android programozáson töröd a fejed, akkor kezdésnek: [link]


Magyar nyelvű, 70 oldal és ezek csak az alapjai a dolognak.


Nem lesz elég, hogy kapsz egy programot, akár egy Notepad++ is elég lehet kezdésnek.


További olvasnivaló, ha még mindig érdekel a dolog:


[link]



[link]


És ez csak néhány magyar nyelvű, angolul több ezer oldalt tudnék linkelni.

2018. dec. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%

Én nem a "gagyi" szót elemeztem, hanem téged.

Ha nem tűnt volna fel..

2018. dec. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi. erre voltam kivancsi :)
2018. dec. 26. 20:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden IDE-ben nagyjából ugyanazt lehet készíteni, szóval ez nem olyan, hogy az Android Studioval szuper játékokat lehet írni, de pizzarendelős app írására már alkalmatlan. Arra alkalmas, amire a tudásoddal használni tudod. Semmiképp sem számít "alap" programnak, mivel IntelliJ motor dolgozik benne, ami egy piszokjó megoldás, és nagyon sokat segít.
2018. dec. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2018. dec. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!