Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Meg-e lehet azt csinálni hogy...

Meg-e lehet azt csinálni hogy weplap? Többi lent?

Figyelt kérdés
Van egy szuper kis weplapom napi több látogatóval meg-e lehet azt csinálni mert ilyen miutikus dolgokkal foglalkozik h ki rakok éjjszakára egy wepkamerát és a weplap mutatja folyamatosan és fel is veszi? Css html javascript esetleg ha nagyon kell adatbázis.

2019. jan. 25. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi offenzív megindulás, de megkérdezném, hogy autista vagy, vagy szimplán annyira nem tiszteled az (valószínűsítem) anyanyelved, hogy nem tudod helyesen használni?
2019. jan. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
disz pláziát állapítottak meg nálalm.
2019. jan. 25. 20:47
 3/9 anonim ***** válasza:

megállapítottak ott mást is... dicsekedj csak el nyugodtan vele!


:D

2019. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Na már megint megjött a weplapos gyerek...

Én még mindig meg vagyok róla győződve, hogy troll vagy.

2019. jan. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az a kutyának van.

De volt egy szomszéd kiscsaj jól nézett ki neki dikk lekszijaja volt :))

2019. jan. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
van normális válasz vagy nincs?
2019. jan. 25. 22:21
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Meg-e lehet azt csinálni hogy weplap?"


meg

2019. jan. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Van normális kérdés vagy nincs? :]
2019. jan. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tabaki ***** válasza:
Nem tudom, a blogodon van-e erre egyáltalán lehetőség, csak abban vagyok nagyon biztos, hogy ezt te megint nem tudod megcsinálni. Sajnos én sem értek hozzá, pedig ez már egészen belátható célnak tűnik, és pusztán a játék kedvéért is megírnám neked. Tartok tőle azonban, hogy a programozó kollégákat még ez a merész kijelentésem sem fogja annyira feltüzelni, hogy érdemben foglalkozzanak a feladattal, így ebből se lesz semmi. De szerintem nem sokat veszítesz, van rengeteg ilyen unalmas élő kamera a világban. Úgyse üldögélne ott senki órákig a képernyő előtt, hogy eltévedt macskák figyelésével dobja fel az unalmas éjszakai óráit. Akkor már mindenki jobban jár, ha nem közvetítesz, hanem az éjjel felvett videó esetleges érdekességeiből összevágsz egy rövid bemutatót, és csak azt rakod fel valahová. Például a YouTube-ra, és beágyazod a weblapodba, vagy csak linkeled.
2019. jan. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!