Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Akik javában programoznak...

Akik javában programoznak azoktól kérdezem hogy az API osztályokat és metódusait kell tudni fejből?

Figyelt kérdés
2019. febr. 28. 22:25
 1/5 anonim válasza:
Nagyon az elején vagyok a szakmának, de szerintem nem kell.
2019. febr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tessék?
2019. febr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

párat, az összeset nem is lehet


a fő feladat hogy kb ismered milyenek vannak és meg tud kerseni mikor kell

2019. febr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az összefüggéseket, általános dolgokat, folyamatokat kell érteni.


Kb mit csinál egy ORM és hogy működik, ezt tudod? Tök jó!

Hogy pontosan mik a methodjai a Hibernate-nek, Entity Framework-nek? Abszolút nem fontos, ha tudod mit szeretnél vele, egy jól irányzott google kereséssel 10 mp alatt megvan.


Szerintem amit gyakran használsz, az egy idő után úgyis berögzül magától. Egy idő után az is fel fog tűnni, hogy egész hasonlóan vannak elnevezve a dolgok a különböző nyelvek/implementációknál (jobb esetben)


De a legfontosabb úgyis mindig az, hogy a mögöttes logika kb meglegyen. Szerintem.

2019. febr. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Moon_Walker ***** válasza:

Ez már nem az őskor, hogy papíron kelljen programozni egy lakatlan szigeten.

A legfontosabb tudás az, hogy tudd, hogy mire van szükséged, és az infót hogy találod meg a leghatékonyabban.

2019. márc. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!