Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Kezdő vagyok és játékot...

Kezdő vagyok és játékot szeretnék csinálni, már egy része kész de csak free editionba így most elértem azt, hogy meg kell vennem. Ti melyiket ajánljátok Construct 2/Construct 3?

Figyelt kérdés
A 3 fejletebb mint a 2?

#játék #Construct 3
2019. márc. 4. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:

milyen játékot csinálsz?

vannak ingyenes motorok amikkel betudod fejezni

vagy miért kell megvenned?

2019. márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az ingyenes motorok nem korlátozottak? Pl ebben csak 100 event lehet és emiatt nem tudom folytatni
2019. márc. 4. 14:10
 3/9 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon megtetszett mert elég könnyű vele dolgozni, Unity tudom, hogy ingyenes és nem korlátozot az event (ha jól tudom) de azt annyira nem szeretem, csináétam már vele egy egyszerűbb játékot de sokkal több idő volt mint ezzel.
2019. márc. 4. 14:12
 4/9 A kérdező kommentje:
2D játék lesz. Írsz egy olyan engint amivel be tudnám?
2019. márc. 4. 14:13
 5/9 anonim ***** válasza:

Én Unityvel csinálok játékot és nekem elég egyszerű és pont, hogy a kezem alá adja a dolgokat, de kinek mi.


Viszont kb semmiben nem korlátoz le, elég sokat ad a free is.

2019. márc. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Unityvel biztosan betudod :) persze attól is függ mi a koncepció :)
2019. márc. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Unityhez tudni kell programozni, legalábbis akkor, ha jó játékot akarsz csinálni. Ha nem drága a program és tetszik, akkor szerintem nyugodtan megveheted, de az ilyenek drágák szoktak lenni. Ha tudsz programozni akkor Unity, ha nem, akkor Game Makerhez úgy emlékszem van ingyenes változat, én régen abba csináltam játékokat. Van egy olyan opció is, hogy letöltöd a pro verzióját a programodnak, de ugye ilyet nem szabad :D
2019. márc. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már megvettem, 165 euró amúgy. Az unity is jó és tudok vele dolgozni de lassabb mint ez. Ez átláthatóbb, igaz csak 2D. Ennek is van free ahogy írtam, de azzal az a baj, hogy korlátozot, a free mindig az, csak 100 event lehetet ami 3 óra alatt meglett :D
2019. márc. 4. 15:32
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem mindegy hogy untily ben be kell írnod 4 sor kodot míg ebben 2 kattintás :D
2019. márc. 4. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!