Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Honfoglalóhoz mennyire lenne...

Honfoglalóhoz mennyire lenne nehéz kérdésgyűjtő - automatikusan válaszoló botot írni?

Figyelt kérdés
Ha lenne ilyen, hány embert érdekelne?

2019. márc. 5. 00:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem bonyolult, de mész a szűrőbe.
2019. márc. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 coopper ***** válasza:

Szia.


De nem is egyszerű egy ilyet megirni. Két módszer jöhet szóba szerintem :


1. OCR program megirásával ami a képernyőn lévő szöveget - ami egy képen lévő szöveg (a képernyő egy külső programnak egy kép) átalakitja szöveggé. (Itt a gond az lehet, ha a honfoglalón fontot váltanak, át kell irni a programot az új fontnak megfelelően).


2. A hálózati forgalom monitorozásával kihegyezetten a honfoglalóra irányulva. Ezzel csak egy baj van tudomásom szerint a honfoglaló RSA kódolást használ : [link]


Sok sikert. Üdv.

2019. márc. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem nem olyan nehéz, régen honfoglalóztam, de akkor még flash alapú volt


anno csináltam pár csalást kisebb flash játékokhoz, azóta pár év eltelt, szerintem vagy lecserélték a flasht (elavult), de ha mégsem akkor megfelelő tudással nem nehéz ezt megcsinálni

2019. márc. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!