Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy szamolhatom az egerkattin...

Hogy szamolhatom az egerkattintasokat Pythonban? Hogy kothetem a kattintasokat egy objektumhoz? A . Bind csak widget-re mukodik, a kis labdamra nem.

Figyelt kérdés

Python-ban Tkinter-rel probalkozom egy egyszeru labdas-kattintos jatekkal. Ket problemam van:

1.az egerkattintast csak egy widget-hez tudom kotni es nem konkretan a mozgo labdahoz. hogy csinaljam?


2. adott ido/egerkattintas után le kellene allnia,de nem tudom higy lehetne a kattintasokat (event?) szamolni.


2019. márc. 9. 17:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Számolni úgy kell, hogy egy változót a számolás elején 0-ra állítasz, majd minden bekövetkezett feltételre növeled 1-gyel.

Eseményvezérelt alkalmazások esetén figyelni kell a thread safety-re is, különben pontatlan lesz a számolásod.

2019. márc. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!