Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Visual studio + cosmos,...

Visual studio + cosmos, hogyan érhetem el hogy lefusson?

Figyelt kérdés
Debuggolni nem lehet ugye, viszont így nem tudom hogyan tesztelni hogy működik e amit írtam. Letöltöttem a VMWARE-t, ezt ajánlották pár oldalon, de nem tudom hogyan érhetném el, hogy futtatni is tudjam rajta...
2019. márc. 24. 01:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivan?
2019. márc. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Melyik része nem világos?
2019. márc. 24. 07:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak ami az eleje meg a vége között van... :)

1. Visual Studioban írt programot a zöld háromszög/play gomb megnyomásával lehet például.

2. Miért ne lehetne debuggolni?

3. Miért ne tudnád debug nélkül tesztelni? Elég csúnya lenne, ha teszteléshez debuglolni kéne a kódot.

4. Nyilván a programodnak van valami eredménye, azt kell ellenőrizni.

5. Minek a VM?

2019. márc. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Csak ami az eleje meg a vége között van... :) -- Sajnálom, hogy nehezen tudod értelmezni.


1. Visual Studioban írt programot a zöld háromszög/play gomb megnyomásával lehet például. -- Mivel KERNEL, ezért nem lehet csak úgy *debugolni*.


2. Miért ne lehetne debuggolni? -- Igényli az emulátort, így önmagában (mint mondjuk egy szimpla console app-ot), nem lehet debugolni.


3. Miért ne tudnád debug nélkül tesztelni? Elég csúnya lenne, ha teszteléshez debuglolni kéne a kódot. -- Mivel újra és újra felépíti a kódot, így elég nehéz debug nélkül tesztelni :D


4. Nyilván a programodnak van valami eredménye, azt kell ellenőrizni. -- Nincs mit ellenőrizni rajta, azt írja hogy rendben lefutott, szimplán csak az emulátort nem haszálta.


5. Minek a VM? -- Mivel KERNEL, ennyire ne tedd már a hülyét, könyörgöm.. Komolyan. Oda írtam, hogy "cosmos". Esetleg nem tudod, mi az a cosmos? Nem értesz hozzá? Akkor ne kommentelj. Köszi!

2019. márc. 24. 09:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja, hogy Te erről a Cosmosról beszélsz... [link]

És a dokumentációja nem írja le, hogyan lehet futtatni?

2019. márc. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most megnéztem és a doksi legelső pontja ezt írja le lépésről lépésre... LoL
2019. márc. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na miújság Tóbiás, sikerült futtatni? :)
2019. márc. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs válasz :(
2019. márc. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!