Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » "Készíts egy folyamatábrát,...

AgiMarkovics kérdése:

"Készíts egy folyamatábrát, amiben bemutatásra kerül a Szekvencia, a Döntés, a Változó és a Ciklus, mint programelemek! " Tud nekem ebben valaki segíteni?

Figyelt kérdés
Ezt a feladatot kell megcsinálnom informatikából és nagyon nem megy, ez nem az erősségem. Nagyon hálás lennék ha valaki segítene :)

2019. ápr. 3. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogyan tudunk segíteni?
2019. ápr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk. Segítséget kérsz, vagy oldjuk meg helyetted?
2019. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát nagyon örülnék, ha valaki megoldaná nekem, nagyon hálás lennék mert ettől függ az év végi jegyem de értékelem azt is ha valaki az irányzatban segít legalább, hogy mit lehet erre írni. Az informatika nagyon nem megy és ezt igen megszenvedem...
2019. ápr. 3. 20:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha segítség kell, tudnunk kell, hogy hol akadtál el, vagyis mi az a részfeladat, amit nem tudsz megcsinálni. Ha megoldás kell, akkor mondj egy árat!
2019. ápr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20 ezer HUF.
2019. ápr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na, azért nem szép dolog kihasználni a kérdezőt. Számoljunk egy vidéki nettó 300.000 Ft-os átlagfizuval. Ez a feladat nagyjából fél órát vesz igénybe egy tapasztalt fejlesztőnek, vagyis egy reális piaci ár 938 Ft. De hogy legyen belőle némi hasznunk is, és adózni is kell utána, legyen 4000 Ft.
2019. ápr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mért számoljunk vidéki fejlesztő árral, ha egyszer Budapesten dolgozunk? A főállású munkaidő felét meg amúgyis ellébecolja az ember kávézással, beszélgetésekkel, ebéddel, "amennyivel később érünk be munkába, annyival korábban indulunk haza" munkamorállal:) Tehát a nettó fél óra az bruttó 1 óra... ami pesti fizuval számolva már nettó 6k... akkor erre jön az extra haszon, mert mért kezdene neki valaki megválaszolni ezt, ha amúgy a rendes fizetése is ennyi.. Szóval ha nem is 20k, de zsebbe 10k simán:) Ha számla kell róla, akkor persze több.
2019. ápr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy igényesen elvégzett megoldásért teljesen reális a 20k.

900 forintért a laptopomat se kapcsolom be.

2019. ápr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 CspCsj ***** válasza:

Google első találat: [link]


Nézd át hozzá a Folyamatábra fejezetet: [link]

(a fenti példa a fejezet végén van)

2019. ápr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki segítségét. A feladatom ami még rosszabb mintha gyarorlati lenne, írásbeli, ami okozza a problémát. E-mailben kell elküldeni egy elméleti folyamatábrát. Megpróbálom megoldani, sajnos, mivel tanuló vagyok, mellette sportoló és nincsen munkám így 20 ezret fizetni csak úgy nem tudok de azért köszönöm. Gondoltam hátha valaki ír egy példát ami alapján elindulhatok mert nem értem, hogy pontosan mi az elvárás ezzel a kérdéssel.
2019. ápr. 4. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!