Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Boolen vagy Bitwise operator,...

Boolen vagy Bitwise operator, mi a különbség?

Figyelt kérdés

Keresgéltem a neten és ezt az oldalt találtam:

[link]

De nem tudok jól angolul és nem teljesen érthető számomra illetve 3.6-ra értékelték az oldalt, a pontozás alapkán nem tudom mennyire jól írja le a dolgokat. Megmelíti az IDL-t is, ez egy programnyelv vagy köze van az IDLE-hez? Köszi a választ.


2019. ápr. 28. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyi a különbség, hogy a logikai operátorok logikai változókon, a bitwise operátorok meg bitek szintjén működik.
2019. ápr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tabaki ***** válasza:
A honlap egyéb tartalmai alapján egyértelmű, hogy az IDL nyelvről van szó, nem pedig a szórakozott szerző hétszeri tévesztéséről. De amúgy sem világos, mire is gondoltál: Egy bizonyos programnyelven belül van értelme a logikai-, illetve bitenkénti műveletek különbségeit elemezgetni, de egy fejlesztőkörnyezetben? Az IDLE gyakorlatilag egy felokosított szövegszerkesztő, amely nem foglalkozik a beleírt kód értelmezésével.
2019. ápr. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!