Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C++ konzolt hogy tudok villogá...

C++ konzolt hogy tudok villogás nélkül letörölni és újra írni?

Figyelt kérdés
Játékot szeretnék írni C++ konzolra, tudom, nem a legmegfelelőbb erre a célra, de gondoltam egy kis kihívás nem árt.. Azonban ha a System("cls") függvénnyel töröm le majd írom újra a konzolt, akkor villog. Milyen megoldás van erre?

2019. máj. 9. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Oprendszert nem irtal de gondolom Windows cmd ablakra gondolsz, raadasul win verzionkent elter az is, erdemes lenne keresned inkabb egy libet ami hasonlo de normalisan hasznalhato, ilyen celra nem megdelelo a beepitett konzol.


Vagy rogton Qt-ra ugrani, eleg univerzalis es multiplatform.

2019. máj. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezt használd, és ne töröld az egész screent, csak azt arra a karakterre menj gotoxy-nal amelyik már nem ugyanaz, és azt cseréld ki arra ami kéne. Ha meg üres hely kellene helyette, akkor szóközre cseréld.

Ha nem megy, írj privátban.

2019. máj. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pontosan, ahogy írják.. minek törlöd le? Azért villog.

Csak írd felül az adott pozícióra ugorva.

2019. máj. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!