Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Csináltam leltárazáshoz egy...

Csináltam leltárazáshoz egy exelt, és szeretnék az alapján egy egyszerű aplikációt/programot csinálni ami "hülyebiztos" és telefonról is egyszerübb kezelni?

Figyelt kérdés
Az exel csak a termékek nevét tartalmazza, meg lehet adni a termék darabszámát és a képletek kiszámolják hogy az összesen hány kg,L stb van. Több munkalap van az alapján hogy az adott terméket merre találom és egy összegző munkaablak ahol összesít mindent. Elég lenne ha pl csak a 50X10-es táblázatotokat ki tudnám emelni egy olyan felületre amiben nem lehet átállítani a képleteket illetve véletlen elrontani semmit, plusz telefonról is egyszerűbb legyen kezelni. A válaszokat előre is köszönöm!

2019. máj. 20. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2019. máj. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Google Sheets
2019. máj. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az, hogy ismertek e valami programot ami segít nekem egy egyszerű programot elkészíteni, vagy ismertek e hasonló programot, vagy van e olyan program ami meg tudja jeleniteni az exelt úgy, hogy csak azokhoz a mezőkhöz lehessen hozzápiszkálni ahova engedem?

Illetve a telefonon/tableten való kezelést egyszerűbbé lehet e tenni valahogy?

2019. máj. 20. 09:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Access?
2019. máj. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
...de egyébként az Excelben is simán be lehet állítani, hogy mely cellák legyenek írhatóak és melyek csak olvashatóak.
2019. máj. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első néhány google találat:

[link]

[link]

[link]

2019. máj. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

mentek a zöld kezek

2019. máj. 21. 08:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!