Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Nektek mi az idealis kornyezet...

Nektek mi az idealis kornyezet a munkahoz/programozashoz?

Figyelt kérdés

En pl szeretek szabadban dolgozni, sokszor van hogy lemegyek a nyaralonkhoz(kis haz a velencei tonal) es akkor kiulok a stegre, vagy a teraszra es akkor konnyen megy a gondolkozas, nem szeretek 4 fal kozott kodolni, amikor bent vagyok az irodaban Pesten, akkor is igyekszek teraszra menni, vagy ha jo az ido ki a parkba, ti hogy vagytok vele?

Szerencse a ceg nagyon rugalmas, es igy egyetem alatt is engedekeny :)


2019. júl. 13. 08:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Amugy msc-n vagyok, es teljes munkaido
2019. júl. 13. 09:00
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem szeretek szabadtéren dolgozni. Eltereli a figyelmem, rosszabbak a fényviszonyok, ami rossz a szememnek, és a kényelmes ülés sem biztosított így. Az ergonomikus berendezéseket szeretem, kontrollált fényt és hőmérsékletet és csendet.
2019. júl. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Egy csendes iroda.
2019. júl. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Rugalmas munkaidő, gépi szellőztetésű iroda, kényelmes szék, nem túl pici konyha, ahol csak nyomorgunk.

Én imádok szabadban lenni, szoktam is kint tanulni. Az én figyelmemet zárt térben is ezer dolog elvonja.

2019. júl. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Irodában este 8kor, üvölt a fülemben a zene... eskü akkor vagyok legproduktívabb
2019. júl. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
AZ 'ideális' az, ha egyedül vagyok, senki nem zavar, és nyugodtan gondolkozhatok hangosan, senki nem hallja. Hogy hol, az édesmindegy, de értelemszerűen inkább zárt helységben, jobb fényviszonyok, kontrollált hőmérséklet/légmozgás, kábeles hálózati kapcsolat, stb.
2019. júl. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A homd office-omban, egyedul, legkondi, uber ergonomikus szek, profi pc. B)
2019. júl. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

otthon redőny leengedve az erős napsütésben és legyen 22-27 fok között kb


én csak a 4 fal között szeretek, de van amikor utazás közben is szoktam, kevésbé kényelmes

2019. júl. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!