Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért utánoz mindenki?

Miért utánoz mindenki?

Figyelt kérdés

Csináltam egy lapot, nagy nehezen összehoztam, hogy legyen rajta chat. Rá egy órával minden ismerős weblapszerkesztőnek volt. Csináltam ikonos cseréket, rá másnapra mindenkinek lett. Két csoportba tettem rá másnapra mindenki két csoportra osztotta. Ha írok egy oldalnak, hogy mehet-e egy csere mindenki ráír...

Nem azt mondom, hogy nekem volt először és senki másnak nem lehet! Ezeket az állítólagos "barátnőim" csinálják.

Mit csináljak? Engem idegesít :s

UI: Mostanában azt kérdezgetik, hogy honnan szedem az infókat azonnal mondjam meg ő is leszedi. De én nem azért keresgélek órák hosszát, hogy nekik is meglegyen :S


2010. júl. 18. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez a konkurencia...Ez "szponzorál" Téged, hogy minnél jobb legyel, és szerintem NE segíts nekik. Látni fogják, hogy neked mindig jobb, egyszer csak megunják...:)

Ellinkeled a weblapcímed?

2010. júl. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tegyéldbe másolásvédelmes scriptet:D

De amugy komoly barátnők lehetnek:D

V költöztesd el az oldalad és ne mondd el nekik az új címéét és annyi:D

És szard le őket:D


Ice;)(15/f)

2010. júl. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

van lopásgátló :D


[link]

ez csak az egyik :D

nem egy nagyszám

2010. júl. 18. 12:41
 4/8 A kérdező kommentje:

ez a másik:

[link]

2010. júl. 18. 12:43
 5/8 anonim ***** válasza:

lopásgátló......

lementek bármit bármelyik odlalról, csak a jobb klikket tiltottad le, van más is, a forrásból is kilehet szedni

2010. júl. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jaaaj... Szar mlapos oldalak... Ezér vagy kiakadva??? Ha notepadba írtál volna meg valamit, és azt szedték volna el tőled, megértem...
2010. júl. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha az internetre ki teszel valamit,az már mindenkié. Az internet arra való. Sajna van aki visszaél vele:(
2010. júl. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért utánoznak téged, mert te is utánozol másokat. Még legalább egymillió ilyen rajongói oldala van ezeknek a sztárocskáknak. Ezek az oldalak egymásból élnek, meg a bulvár lapokból, a zenetévék színes kis hírecskéiből. Sehol nem olvashatod, hogy a kedvenc sztárocskád interjút adott Piliscsabán egy rajongójának, a hátsó kertben. Ugyanazt csináljátok sok százezren, millióan a világban. Miért csodálkozol, hogy a többszázezredik oldalon is ugyanaz van? Te is hozod valahonnan nemigaz? Akkor annak az oldalnak a készítője rád lehetne mérges...Te is hozol, tőled is visznek. Ez már csak ilyen. Ha nincs jobb ötleted egy weblaphoz, mint az aktuális kedvenced, aki még több millió ember kedvence is a világon, akkor ne legyél megsértve. Csinálj egy valóban egyedi lapot, mondjuk a penészről, vagy a lábgombáról, és meglásd, senki nem fog se lopni, se utánozni. :P
2010. júl. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!