Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy lehetne úgy blogolni...

Hogy lehetne úgy blogolni mint a nagy oldalak, hogy írnak valamit és egyből az elsö találatok közt vannak? (kereső optimalizáláson túlvagyok user szinten)

Figyelt kérdés

Már kérdeztem hasonlót, azóta sikerült elérni hogy minden egyes poszt után ha kérem az indexelést, belerakja a google a találatokba, de nagyon be kell tájolni, szoval nem igen találnak rám..


A helyzet a következő:


Pl ír egy kritikát a Terminator ról az IGN, vagy a Puliwood, első helyen vannak, elolvassák, senki se keres rám, vagy más rejtett blogolóra..

Szoval lehet ezen változtatni hogy ne az Index, IGN,Pc guru,Gamestar..stb..legyenek elsők egy egy témában, vagy eséltelen?


Mert ahhoz hogy olvassák az emberek az kéne hogy beírják a google be h Pl

"Terminator" kritika, vagy bármi és ott legyen az ember az elsők közt..


De nem így van, mindig ezek a menő oldalak vannak ott, alatta meg a külföldi menők..


Olyan is volt már hogy egy hete írtam valamiről, mikor a nagy oldal irt róla, és természetesen ők egyből az első helyen lettek..


Tudod és, csak néz az ember, hogy "de jó"..


Szoval lehet ezen a jelenségen változtatni,hogy vagyahogy jobban fair play legyen? :D



2019. dec. 28. 21:41
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Ja, és akkor úgy vagyok benne a találatok között hogy ha végigpörgetem az egészet a témáról, és kiirja hogy a


"releváns találatok érdekébe kihagytunk párat, kéri az összes találatot?"


erre ráklikkelek, és ott vagyok valahol..na de ki megy el eddig? :D senki, ezért kellene h menjen rendesen, mint a nagyoknak..

2019. dec. 28. 22:01
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Majd mikor olyan forgalmad lesz, vissza térő olvasókkal, mint az Index, IGN,Pc guru,Gamestar..stb.. -nek.
2019. dec. 29. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

:) Jó,kösz.. ahhoz nagy segitség lenne ha ott állnék mint ők, kicsit előnybe vannak mindenkinél szerintem..


Azért az elég nagy forgalmat hozna ha én is írnék valamit, és egyböl az elsö helyen lennék!


De igen, ez az "alap válasz" a kérdésemre, de ha belegondolsz, attol nőne a forgalmam igazán, és ha én is olyan gyorsan az elején látható lennék mint Ők.


Mert írok valamit valamiröl, nem látja senki, ha ők irnak valamit ugyan arról, azt egyböl eltudják olvasni..


Ez a baj, ezért van nekik jó forgalmuk, és nekem meg nem.

2019. dec. 29. 15:11
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

építs követő tábort! mutasd meg az ismerőseidnek, barátaidnak, kérd meg őket, hogy osszák meg másokkal, így ők látni fogják. linkeld be FB csoportokba, beszélgeésekbe, ahol témába vág. minél több ember számára érdekes, amit írsz, annál több emberhez fog eljutni. ha olyat írsz, ami érdekli a barátaidat, akkor visszajönnek máskor is elolvasni, ha tetszik, ajánlani fogják másoknak is és egyare több emberhez jutsz el.


találj olyan egyedi megközelítéseket, amit más még nem fedezett fel a filmmel kapcsolatban, ezt hozd le elsőként és juttasd el minél több emberhez, akik meg akarják osztani. mint aki kiszúrta a Starbucks bögrét a Trónok harcában, vagy számold össze egy filmben a belógó mikrofonokat - van még ilyen? esetleg keresd meg, melyik volt az utolsó film, amiben volt ilyen és írj arról. ilyen egyedi megközelítések miatt érdekes lehetsz és ilyenek miatt elkezdhetnek felkapni akár nagyobb oldalak is, amik sokkal több olvasót hozhatnak. csak azért, mert neked is van egy véleményed ugyanaról, amiről mindenki másnak is van valamilyen véleménye, még nem fognak rád felfigyelni.


esetleg próbálj meg keresni egy olyan oldalt, ahol többen összeállnak és együtt szerkesztik, vagy bárki írhat kritikákat, így több alkotó közösen nagyobb közönséget képes elérni, mintha mindenki egyedül, egymással konkurálva verseng. mert annak ez lesz a végeredménye, amit írsz.


amúgy te általában hány nem nagy filmes oldal írásait szoktál olvasni? csak mert én még a nagy oldalakét se, nemhogy a kicsikét. szóval érdemes lenne megtalálnod, hogy miért is akarja valaki a te írásodat elolvasni, kik lehetnek azok, akik el akarják olvasni és utána kitalálni, hogy őket vajon hol is tudod megtalálni.


amúgy nyugodtan beírhatnád ide az oldalad, hogy tudjuk, miről is van szó, esetlg még olvasókat is szereznél...

2019. dec. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én csak ilyen kissebb írásokat olvasok, ugyanis nem egy helyen tapasztaltam hogy olyan általánosságokba írnak, hogy az az érzésem hogy nem is látta a filmet, csak az a lényeg hogy minél hamarabb kint legyen a cikkje.


Nem hiszem hogy jó reklám lenne ide az hogy "na, ennek a blognak kevés a látogatója", meg van sok troll is.. :D

De ha dobsz egy e mailt, átküldöm! :)


Köszi a tippeket! :)

2019. dec. 29. 23:12
 6/13 anonim ***** válasza:
Game of Starbucks :-D
2019. dec. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Pedig van értelme betenni ide az oldalat, kapsz pár megtekintést, aztán max. nem lesz belőle semmi. Én például a disznó disznóvágással kapcsolatos érzéseiről írtam (a lenti linken megtalálod). Szted ha nem osztod meg, kapsz bármilye
2020. jan. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

... folytatás: ha nem osztod meg, kapsz bármilyen keresőtalálatot, kommentet, vagy építő kritikát?


[link]


Fogadjunk, hogy lesz innen is legalább két kattintás a mai napon.

2020. jan. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy megosztom, csak küldj egy e mailt, nem azt mondtam hogy oszd meg a sajátodat, de ha neked így jobb, hát okés! :)
2020. jan. 1. 21:06
 10/13 A kérdező kommentje:
Most már alakul valami, mindenkinek köszi a tippeket! :)
2020. jan. 1. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!