Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy lehetne úgy blogolni...

Hogy lehetne úgy blogolni mint a nagy oldalak, hogy írnak valamit és egyből az elsö találatok közt vannak? (kereső optimalizáláson túlvagyok user szinten)

Figyelt kérdés

Már kérdeztem hasonlót, azóta sikerült elérni hogy minden egyes poszt után ha kérem az indexelést, belerakja a google a találatokba, de nagyon be kell tájolni, szoval nem igen találnak rám..


A helyzet a következő:


Pl ír egy kritikát a Terminator ról az IGN, vagy a Puliwood, első helyen vannak, elolvassák, senki se keres rám, vagy más rejtett blogolóra..

Szoval lehet ezen változtatni hogy ne az Index, IGN,Pc guru,Gamestar..stb..legyenek elsők egy egy témában, vagy eséltelen?


Mert ahhoz hogy olvassák az emberek az kéne hogy beírják a google be h Pl

"Terminator" kritika, vagy bármi és ott legyen az ember az elsők közt..


De nem így van, mindig ezek a menő oldalak vannak ott, alatta meg a külföldi menők..


Olyan is volt már hogy egy hete írtam valamiről, mikor a nagy oldal irt róla, és természetesen ők egyből az első helyen lettek..


Tudod és, csak néz az ember, hogy "de jó"..


Szoval lehet ezen a jelenségen változtatni,hogy vagyahogy jobban fair play legyen? :D



2019. dec. 28. 21:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

De ha már Te beküldted, akkor így fair:

[link]

2020. jan. 2. 00:21
 12/13 anonim ***** válasza:

na tessék, mire rákattintottam a linkedre már nem él. így baromi nehéz ám olvasókat találni is, meg bekerülni a keresési találatok közé is...


nekem vannak évek, sőt 5-10 éve létező blogjaim is, amik még ha nem is túl aktívan írom őket, de a megfelelő keresésekre elsőként jönnek fel. sőt amelyiket legjobban elhanyagolom, azt követik maguktól az emberek a legtöbben.

legalább 100 FB követőt szedett össze magától csak azóta, hogy egyáltalán nem írok rá semmit (kb. fél év), de még csak rá se nézek, nemhogy megosszam. egyszerűen jól van SEO-zva, olyan témával foglalkozik, ami foglalkoztatja az embereket, ezért keresik az infót, hasznos számukra ami rajta van, ezért követik, még többet akarnak belőle és ajánlják egymásnak, akiket szintén érdekelhet.


mondjuk filmekről csak az egyik blogon írok és ott sem sokat. de azokra a filmekre keresve lefogadom, hogy az a blog is elég jó helyen fog feljönni, persze nem a nagy filmes portálok előtt...

2020. márc. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Azóta már változtattam címet, ezért nem jött be,.


Valamivel jobb a helyzet ma már, de igazából kezdem megunni az egészet, nagyobb a lelkesedésem, több időm megy el vele, mint amilyen helyekre rak cserébe a google, szoval ehhez igazábol pénz kell, azt látom.


Kell egy saját domain, meg lóvé fb reklámokra, stb, stb..


Ez után jön az hogy esetleg jó a témád meg ilyesmi..


Ha gondolod küldd át a blogodat pm be, én is átküldöm! :)

2020. márc. 19. 00:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!