Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan lehet videós hírdetést...

Hogyan lehet videós hírdetést elhelyezni weboldalon?

Figyelt kérdés
Yii ben írtam egy weboldalt és szeretnék olyan reklámot elhelyezni rajta, mint pl a youtube-on is van, hogy x másodperc után lehet elnyomni és akkor betölti a tartalmat. Van ehhez valami egyszerű beágyazó kód vagy ezek hogyan működnek ? próbáltam volna googlen is rákeresni de nem találtam választ. Előre is köszi a válaszokat :)

2020. jan. 27. 18:06
 1/1 anonim ***** válasza:
JavaScriptben tudsz ilyet írni nagyon egyszerűen. Alapból a reklám van a lejátszóban, egy timeout 5 másodperc múlva generál, vagy láthatóvá tesz egy gombot ami lecseréli a lejátszó forrását a videóra. A reklám ideje után pedig egy másik timeout meghívja ugyan ezt, hogy ha végignézte akkor is induljon, ezt viszont le kell lőnie az átugrás gombnak, ha rákattintanak.
2020. jan. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!